Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu 1.zraz rybolov Nórsko na Slovensku

  • Toto téma obsahuje celkem 150 odpovědí. Do diskuze (33 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel zerp a poslední změna proběhla před 11 roky a 9 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 76. až 90. (celkem z 151)
  • Autor
    Příspěvky
  • #43589
    mima
    Účastník
    (312 odpovědí)

    alan1 napsal: Potřebuji upřesnit datum.16.11 je pátek,tak se ptám je-li možné přespání do soboty,případně neděle.Díky za odpověd.email truhlarstvi.olsak@seznam.cz

    Samozrejme je možné prespať z piatku na sobotu, prípadne zo štvrtka na piatok alebo zo soboty do nedele, podľa toho, ako Vám vyhovuje.

    #43776
    mima
    Účastník
    (312 odpovědí)

    Informácia aj pre ostatných.Nocľahy mám zabezpečené na celý víkend, aj ceny platia na celý víkend tak ,ako som uviedol.Čiže, ak má niekto

    záujem prísť na dlhšie, nie je problém. Všetko ale plati len do 30.9., kedy musím veci záväzne objednať.To je aj posledný termín na záväzné prihlásenie.

    #44467
    mima
    Účastník
    (312 odpovědí)

    Pre prípadných záujemcov o predĺženie si pobytu, Penzion v stráni v Mýte pod Ďumbierom, pripravil program pre aktívny oddych:

    #44468
    mima
    Účastník
    (312 odpovědí)

    #44469
    mima
    Účastník
    (312 odpovědí)

    #44470
    mima
    Účastník
    (312 odpovědí)

    #44471
    mima
    Účastník
    (312 odpovědí)

    #44472
    mima
    Účastník
    (312 odpovědí)

    #44805
    mima
    Účastník
    (312 odpovědí)

    Blíži sa termín-30.9.-dokedy musím záväzne potvrdiť objednávku ubytovania a stravy.Je to zároveň posledný možný termín na prihlásenie.Ak máte záujem na usporiadaní zrazu na Slovensku, je potrebné sa prihlásiť,minimálny počet účastníkov je 50.

    #44826
    Vojtko
    Účastník
    (325 odpovědí)

    mima napsal:

    Blíži sa termín-30.9.-dokedy musím záväzne potvrdiť objednávku ubytovania a stravy.Je to zároveň posledný možný termín na prihlásenie.Ak máte záujem na usporiadaní zrazu na Slovensku, je potrebné sa prihlásiť,minimálny počet účastníkov je 50.

    To sa naozaj nenajde min.50 “Norkov” ktorí sa chcú niečo dozvedieť, získať kontakty a informácie, ktoré nie sú bežne dostupné a trochu sa pri tom zabaviť??? Verím, že nás je hoooooodne viac, takže sa rýchlo hláste priatelia. Ja tam budem s mojím tímom v každom prípade, aj keby sme tam boli jediní.

    Mima, ďakujem za Tvoju snahu a verím, že to nakoniec všetko dobre dopadne.:-P:-|:-D

    #44857
    Peter Heyder
    Účastník
    (93 odpovědí)

    Ahojte Slovenský Nórkovia

    Chodíme už 15 rokov do Nórska na veľa lokalít a viacej krát do roka .Kto raz prišiela mal dobrú partiua a šťastie ,každý rok sa vracia.neváhajte prídte do Mýta pod Ďumbierom bude veľa o čom hovoriť odovzdávať informácie skúsenosti a plánovať nové expedície

    Peter:-P8-)

    #44894
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (36 odpovědí)

    Pôvodne som chcel niečo napísať o pobyte v Nórsku,s ktorého som sa pred par dňami vrátil, ale v témate v ktorom aktuálne som, je niečo dôležitejšie a to stretnutie nás – priateľov norského rybolovu. Takého stretnutia som sa zúčastnil v Spálove a nebudem sa opakovať, bolo to úžasné so všetkým čo k takému stretnutiu patrí – prednášky, filmy, výmeny názorov, dobrá nálada ktorú bolo všade cítiť. Teraz sa môžeme stretnúť na Slovensku, kde sa môže založiť nová tradícia zrazov priateľov norského rybolovu, nielen slovákov ale samozrejme aj moravákov, čechov, proste nás, ktorí sa radi porozprávajú o nových lokalitách,o spôsoboch rybárčenia,o ……, ale predovšetkým spoznajú nových priateľov a na pár krásnych chvíľ budu svojou dušou a mysľou opäť v Norsku. Kvalitné jedlo, miestne špeciality a nádherná príroda – to je len bónus. Ozaj sme všetci tak vyťažení, že si nenájdeme čas stretnúť sa s priateľmi? Ja a mojích 5 kamarátov z Modry tam určite budeme.

    #44907
    mima
    Účastník
    (312 odpovědí)

    Zdá sa, že sa prihlasovanie rozbieha.

    Derick+3

    #44908
    mima
    Účastník
    (312 odpovědí)

    ——————————————————————————–

    Zatiaľ prihlásení:

    Michal Simčo

    Pavel Brázda

    Šroubek282

    Whiskey + 5

    Mirer

    Peter+1

    Došky+1

    Vojtko +2

    Ľudovít Mišovic

    Roman Náhlovský

    Derick+3

    #45073
    Karel
    Člen
    (10 odpovědí)

    jakto tak vypadá, tak zde si dáme i kořalku.

    U nás to zakázali.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 76. až 90. (celkem z 151)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu 1.zraz rybolov Nórsko na Slovensku

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(20)
(164)
(26)

Nahrávání ... Nahrávání ...