Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Veletrh v Brně 2010 Odpověď na: Veletrh v Brně 2010

#9723
dalibor
Účastník
(298 odpovědí)

Můj přítel sumec.

V rámci doprovodného programu výstavy Rybaření pokřtí Jakub Vágner svou knihu Můj přítel sumec. Křest proběhne v neděli 21.3.2010 ve 14.00 hodin v pavilonu P.

Autor knihy Jakub Vágner se dnes řadí mezi nejuznávanější světovou rybářskou elitu. Naší rybářské i nerybářské veřejnosti je znám především díky svému populárnímu televiznímu poradu S Jakubem na rybách a samozřejmě i dokumentárním filmům s rybářskou tématikou. Při vyslovení jeho jména se mnohým rybářům vybaví fotografie gigantických ryb z celého světa, ale také sumců! Jejich lovu se autor věnuje od svého mládí a patří mezi pionýry moderního pojetí lovu sumců tak, jak ho známe dnes.

Svoji první knihu nazval autor výstižně Můj přítel sumec. V knize se čtenář dozví naprosto vše, co je o životě a lovu sumce doposud známo. Kniha je rozdělena do několika kapitol (biologie, život sumce, čtvero ročních období, taktika lovu, zdolávání, lodní navigace, nástrahy a mnoho dalších), ve kterých se seznámíte s tím, jak vyzrát na české sumce, ale i jak být úspěšný v revírech celého světa.

Co dělá knihu zajímavou a výjimečnou je skutečnost, že své zkušenosti nepředává jen autor, ale celá řada jeho přátel. V knize naleznete názory a tipy těch největších sumcařů dnešní doby. Ať už je to Olivier Portrat, Yuri Grisendi, Xavier Vella, Claude Valette, Arnout Terlouw, Stefan Seuss a další.

Olivier Portrat prohlásil: „Jakubovi Vágnerovi se podařilo napsat sumcařskou bibli.“ Kniha je doslova „nabita“ množstvím špičkových fotografií od autora knihy a jeho přátel.

*********************************************

Rybářské a rekreační pramice NOE

AWA-SHIMA

CARP LINQ

KAJMAN 1.

KAJMAN 2.

SANGER

Třeboňský kapr

TRAKKER

GAMMARUS

Byron Group CZ

Flajzar

Rojkovo koření

Grauvell

GRAFFISCHING

Berkley

GRÜV – Alena Gregorová

FISHERMAN

MYPO TRADE s.r.o.

CZECHO-FINN

LK Baits – Lukáš Krása

Ladislav Král

ADLER

Lovec Rapy

DAIWA, CORMORAN, DAM

Jan Seidl – Ráj rybářů

VK TRADE s.r.o.

http://www.rybarskefilmy.cz

ADLER

FLAJZAR 1.

FLAJZAR 2.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte rybolov v Norsku v roce 2022?

(44)
(172)
(40)
(37)

Nahrávání ... Nahrávání ...