Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Titran Odpověď na: Titran

#13057
Vlkous
Účastník
(484 odpovědí)

kevin napsal:

Ahoj kamarádi, chtěl bych se vás zkušených zeptat na pár věcí. Jedu 27.8. na Titran a nikdy v životě jsem na severu na rybách ještě nebyl Dočetl jsem se už tady spoustu užitečných věcí a rád bych ještě věděl např. jak je tam dlouhý den na konci srpna, jestli se ještě v tom období chytají makrely, jaký tam může být cca počasí popř. ještě nějaké dobré rady. Jedeme tam čtyři a jedeme vlastní dopravou, to bude legrace. Nechci vás moc zdržovat, protože bych měl otázek milion ale budu moc rád za každou radu. Dík

Ahoj – mrkni sem na počasí – Počasí Titran

můžeš si to i přeložit do češtiny – pokud Ti to nepůjde znova si to vygoogluj a tam by to mělo jít rovnou do češtiny pokud klikneš na správné místo. Jinak si v tom odkazu můžeš dát i 24 hodinovou předpověď počasí, která je celkem nejpřesnější a nebo i na 9 dnů ale to neber noc vážně.

Jinak potraviny vez svoje z domova a vez jich jen polovinu, než si myslíš, že sníte. Pouze chleba vozím jen polovinu co budu potřebovat. Dá se tam koupit za 12-20NOK. Ten náš si většinou šetřím na topínky i když ten Norský neni vůbec špatný. tatarák z čerstvého polaka nebo tresky tmavé s topínkou je ňamka.

Taky si dej bacha na to – aby sis v Norsku náhodou nekoupil chleba medový – k rybám je nic moc.

Ostatní pečivo si vozím z domova. Kupuju si rozpíkací bagety. Hodím to do trouby i s igelitovým obalem na 10 min. – no neni nad čerstvé.

Tohle se dá taky koupit v Norsku – cenu nevím, ale hrůza to neni, to se neboj.

Pokud nebudeš moci vydržet bez vepřového, tak se dá v Norsku koupit nakrájená na řízky, zmražená kotleta. Cena letos byla na 1 kg o pohých 10 Kč = korun českých vyšší jak u nás.

Neboj se toho a jezte ryby – čerstvé jsou nejlepší a zmražené 100x lepší jak u nás z obchodu – jen se někdy podívej na obsah vody u mořských ryb co kupuješ u nás. To jídlo z domova ber jako zpestření jídelníčku a tak si toho opravdu moc neber. Nezapomeň si vzít cibuli, česnek, koření, olej, sůl atd.

Přeju pěkný pobyt a šťastný návrat.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte rybolov v Norsku v roce 2022?

(27)
(119)
(31)
(23)

Nahrávání ... Nahrávání ...