Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Počet lidí na lodi Odpověď na: Počet lidí na lodi

#79532
petras
Účastník
(272 odpovědí)

mthead napsal:

Dotaz na petrase. Vím, že jezdíte do Korlinu sám a jste sám i na lodi. Podle výše uvedených teorií o optimálním počtu lidí na lodi by to měla být nirvána jako že být sám. Nikdo nekecá, kam se pojede, bez problémů s nahazováním, bez problémů se zamotáváním pletenky při pilkrování atd. By mě zajímalo, jestli jste byl někdy nasraný sám na sebe?

Čtu tady všechno každý den,prakticky se skoro na nic jiného nedívám.Pro většinu je tady Korlin skoro hanlivé slovo,proto už o něm skoro nepíšu.

Pro hodně rybářů,kteří jezdí jednou ročně je důležité,aby ryby byly a braly.Většinou jezdím s cizí posádkou a pokud se daří,tak se vše bere v pohodě,nic není problém.Běda,pokud ryby neberou,pak se dokážou pohádat i vlastní bratři,jak jsem několikrát zažil.Každý chce zkoušet něco jiného,jezdit jinam,protože tam jsme včera byli a nic tam nebylo,však to znáte jistě všichni.Psal jsem o Korlinu rok 2011 a 2012,bylo to moje nejlepší Norsko.Jezdil jsem sám,ryby byly a braly,jelikož jsem měl malou loď a motor 5 koní,tak ani spotřeba nebyla velká.Nevýhoda je,že je člověk na všechno sám.Ke Korlinu jsem jezdil vždy na poslední chvíli,volného místa bylo dost,byla i nějaká sleva,ale poslední roky se to změnilo,bohužel už nejezdí sami ale s cestovkou z Brna a těch míst v autobuse není tolik.Chatky jsou lépe vybaveny,dokupují se nové lodě a silnější motory,doprava k molu a z mola je na prozvonění telefonem.Pro mně je důležitá znalost místa.Při přejíždění vykuchám úlovek,vyměním vodu,vše je v pohodě.A proto dnes za krásných 80. Na….ý jsem byl,když jsem přijel se sonarem,který jsem předtím půjčil známému a zjistil jsem,že nefunguje,shodou okolností to bylo v roce,kdy mi druhý den odešel nový multík,přestalo počítat počítadlo a zlomil jsem nový vlačák.Loni jsem byl s bráchou,který byl v Norsku poprvé,tak mi do ničeho nekecal,srpen-září,voda 15 stupňů,ryby byly na dovolené za Aure,byl problém něco chytit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(123)
(21)

Nahrávání ... Nahrávání ...