Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Diskusní fórum RN Odpověď na: Diskusní fórum RN

#10446
MifakM
Účastník
(2601 odpovědí)

2 Duke

S tou starou diskuzi jsme se nepochopili… ja měl na mysli to, že mohla zůstat ve starém formátu, včetně vyhledávání a pod. Jen by do ní již nešlo přispívat (tedy i problém spam robotů by byl odstraněn). Myslím si že PunBB funkci zamknutí má. Samosebou výhody nového webu jsou jednoznačné. Avšak na můj vkus někdy až moc “pestré” a některé bohužel ještě nedodělané.

Co se týká roztahování textu za okraj, to také vidím jako velký problém. Dělají to dlouhé texty (odkazy) a nezmenšené obrázky. Věřím ale, že to je jedna z plánovaných úprav na květen. Aspoň něco takového jsi nedávno psal.

Ohledně Aktuálních informací z Norska co to mít jako řízenou diskuzi? Tedy uživatel pošle příspěvek, ale aby se zobrazil, tak ho musí admin schválit. Vím je to práce navíc a často se bude stávat, že příspěvek nebude zobrazen ihned, ale souhlasím s Martym, že ke konci roku to bude maso.

Neberte to prosím jako kritiku, nebo snahu o zviditelňování. Snažím se jen pomoct.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte rybolov v Norsku v roce 2022?

(44)
(174)
(40)
(37)

Nahrávání ... Nahrávání ...