Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Budeme se lišit? Odpověď na: Budeme se lišit?

#8980
Step
Účastník
(1080 odpovědí)

Pánové, je třeba se položit na prvotní otázku. K čemu toto vlákno diskuse směřovalo na začátku. Jak napsal „skrblik“, odlišit nás „Norky“ od ostatních tichých bláznů.

 Pak si musíme položit další otázku, zda je cílem se prezentovat obecně jen jako „Norci“ nebo jako „Norci, členové diskusního klubu https://www.rybolovnorsko.cz“.

 Následně vyplyne otázka, zda to má být jen samolepka nebo i výšivka na kšiltovce nebo i výšivka na rukáv, na záda bundy atd.

 Z toho se odvíjí složitost návrhu, aby to šlo vyšít malé i velké,   případně jaký bude objem výroby a možnosti třeba i dotisku. Bude mít někdo čas se za nějakou dobu zabývat dotiskem obloučku se jménem „Step“  pro nového diskutujícího?

V této diskusi se nás zapojilo a dalo svůj názor ani ne padesát. Co stojí výroba samolepky a co výšivky? Vyplatí se někomu jich takové množství vyrábět?

Asi se jich vytiskne a vyšije víc, ale komu zbudou v šuplíku? Je třeba pamatovat, že to vše bude muset někdo zařídit a zafinancovat. Ten by měl mít rozhodující slovo.

Jestli tam má být  https://www.rybolovnorsko.cz“, tak by to asi mohl být „Sim“ , ale „Sim“ má tyto stránky spojené už se svým novým modročerveným logem a pro jeho firmu nebude dobré, aby se prezentoval dvěma logy, to mu mezi zákazníky udělá akorát zmatek!

Určitým řešením by bylo, že by měl své modročervené logo vyvedené ještě v jiných barvách a my byli ochotni to akceptovat. Mě se třeba líbí výšivky tresek, co tam hodil na konci.  

 Shrnu to. V každém případě se určitě shodneme, že na návrhu by měla být ryba, z diskuse vyplynulo, že  treska. Že na ně jezdíme právě a jen do Norska, o tom vypovídá vlaječka této země, ale jelikož spoustě lidí červená vlaječka s bílomodrými proužky nic neříká, napovíme jim nápisem „Rybolov Norsko“. Jelikož se za rybami plížíme i přes jiná území než to naše, proto je tam i česká vlaječka a ne jen pro to.  

Souhlasíte?  Ne, nekopejte do mne!!!

 Připojuju se k “plukasovi”, aby se toho někdo chopil(Michale), hodil nové vlákno, jestli tu má někdo zkušenosti s výrobou samolepek, vysvětlil co je možné a co ne, to samé s nášivkami, jak to bude trvat a kolik to bude asi stát.

Znovu se na vlákno hodily jednotlivé očíslované návrhy  a pak se rozhodlo.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(5)
(19)
(137)
(24)

Nahrávání ... Nahrávání ...