Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Aktuální situace na silnicích v Norsku Odpověď na: Aktuální situace na silnicích v Norsku

#9089
Lektori
Člen
(2 odpovědí)

Milý PLUKASI, ADMINE a všichni ostatní.

Jezdíme svou trasu jeden až dvakrát týdně a chtěli jsme se podělit o informace, které by mohli být pro automobilcestovatele prospěšné. Většinu cesty trávíme v letadle a ten kousek se už vždycky nějak dokodrcáme, takže by nám mohlo být celkem putna, co zažije ten, kdo se vydá na cestu přes Norsko autem. Jak se na konci zimy rybaří v Norsku taky spoustu lidí zajímalo, tak jsme přidali navigaci, jak se k informacím dostat pro toho, kdo o ně má zájem a záměrně jsme se nesnažili zadat přímý proklik.

MP neznáme a žádáme ho, aby svůj příspěvek smazal.

Pokud provozovatel portálu nabyl dojmu, že se snažíme o skrytou propagaci, stačí nám to sem napsat a nebudeme sem více přispívat, Čas strávený smolením příspěvků, které mají hlavu a patu pak raději budeme trávit na vodě nebo si místo toho ohřejeme svou polívčičku k obědu.

Těšíme se, že PLUKAS přispěje již brzy nějakým zajímavým vláknem. Většinu toho co ví, drží zatím podle počtu svých příspěvků pod pokličkou.

Heslo týdne zní:

“Jen norský vůl a český řidič by se teď vydal na cestu Norskem nad Oslo bez pneumatik s ocelovými hřeby.”

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(5)
(19)
(139)
(24)

Nahrávání ... Nahrávání ...