Hasvik, NO
temperature icon 8°C
zataženo
Trondheim, NO
temperature icon 22°C
zataženo
Oslo, NO
temperature icon 17°C
prudký déšť
Bergen, NO
temperature icon 17°C
polojasno
Malé, MV
temperature icon 31°C
oblačno

Bogen Feriehus 2019

Ahoj, jako každý rok, tak i letos se chystáme na Bogen. Dnes to máme za 25!!! Momentálně tedy procházím již 4. fází norské horečky..přítelkyni už neoslovuji ,,kočičko,, ale ,,ty můj vlkouši,, a každou noc se budím hrůzou z toho, že ryby nebraly, nebo že mi utekl trofejní halibut.

Na základě toho jsem se chtěl zeptat, zda už jste letos někdo na Bogenu (nebo v této lokalitě) byl, nebo jestli se tam někdo chystáte. My odjíždíme 9.6. z Plzně a na místě budeme od 11.6. do 21.6.  Níže přikládám 2 videa z minulého roku.

Díky za info, Vašek.

Odpovědět

Moc hezká videa ,je tam vidět ta rybářská pohoda umocněná krásným počasím a dobrou rybačkou....

Kámoši se vrátili před týdnem, co tě přesně zajímá?

To Solny: děkuji. Pohoda musí být :))

To Lupen: Zajímá mě, jak se jim dařilo, koukal jsem, že počasí asi moc dobré nebylo. Zda chytali spíše v Kjele nebo v Arsetu či v Leka fjordu. Zajímal by mě takový celkový report. Zda už byli polaci nebo jiné druhy ryb (halibut, sledi,..) Děkuji

<span style="text-decoration: underline;">ahoj ahoj chci se zeptat jestli by bylo možné zde dát mapu té lokality bogen děkuji za info Rako jezdím tam také ale spíš do bogenu okolo roviku díky za odpověď</span>

 

Čau

Dnes halik v tejto lokalite

Facebook Rybačka norsko

Ahoj, tak to je pěkný! Jen tak dál!

pro Radka přikládám mapu celé lokality. Na Norgeskart nebo Gislinku si můžeš prostudovat místo podrobněji.

 

 

Zdarec, je někdo v Bogenu???

Zkoukl jsem videa pěkný, na pohodu. Ať se vám tam daří. Už je prohloubený průplav do Arsetu.

čau dalibor

čau

dlhši čas sa povravalo ,neveril som rečiam,, ale dnes sa to potvrdilo -Bogen je na predaj

To bude velká škoda pro tento kemp. Od Magnora a Hilde byl vždy perfektní servis a služby .

Ahoj, vrátili jsme se z Bogenu před dvěma týdny a nic nenasvědčovalo tomu, že by měl Magnor takovéto úmysly, jak se zde píše.

Ahoj. Od patka budeme poprve na Bogenu. Neporadili by jste nam nejaka osvedcena mista? Diky moc.

  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.