Az ted jsem zjistil,ze se nenahral prispevek ,ktery jsem daval pred dvema dny.Dnes mi udelal Lars-Bennuv -syn udrzbu pocitace a tak to napravuji.

Naprostá paráda. Skvělé počasí, slušné drifty a ryby super aktivní. Náš výjezd s pardubickou partou na Husoya začal v prvním driftu hned 104 a 11 kg treskou,kterou zdolal můj spolujezdec Dodo. Potom parádní polakovačka se stálými záběry ryb od 60 do 85 cm.
Na závěr kluci ještě chtěli zkusit halibuta. Udělali jsme jeden drift po hraně z 25 m do 100 m a halik přišel,ale bohužel mě. Měl 114 cm a 15 kg.
Ostatní si také chválili aktivitu ryb a tak vládla všeobecná spokojenost.

<span style="color: #050505; font-family: 'Segoe UI Historic', 'Segoe UI', Helvetica, Arial, sans-serif; font-size: 15px; white-space-collapse: preserve;">Na </span><span style="color: #050505; font-family: 'Segoe UI Historic', 'Segoe UI', Helvetica, Arial, sans-serif; font-size: 15px; white-space-collapse: preserve;">půlnoční večeři jsme dali steak z halibuta</span>