Nápověda Doporučujeme:

Soroya letecky

Od 1.4. je možné cestovat přímo na Soroya do Hasviku letecky za jeden den. Odpadá tedy nepříjemné cestování do Tromso, zde si vzít nocleh a čekat na druhý den a potom letět do Hasviku. Další možností bylo letět do Alta, zde si půjčit auto a dopravit se do Oksfjordu a trajektem do Hasviku. To vše je nyní minulostí. Zde je příklad letu z Prahy do Hasviku, který uděláte za 8-10 hodin cestování.

 

PRAHA – HASVIK

 14:05 Prague  15:55 Arlanda
 16:45 Arlanda  17:40 Oslo
 18:35 Oslo  20:25 Tromsø
 21:05 Tromsø  21:40 Hasvik

 

HASVIK – PRAHA

 08:35 Hasvik  09:55 Tromsø
 10:20 Tromsø  12:10 Oslo
 18:00 Oslo  19:10 Copenhagen
 19:55 Copenhagen  21:15 Prague

 

 

Ceny se pohybují kolem 5000NOK v závislosti na včasném nákupu letenek. Toto spojení doporučujeme zejména v zimním období únor – březen, kdy bývají silnice velmi špatně sjízdné. Není nutné riskovat, raději si pohodlně sedněte a nechte se dopravit do Hasviku leteckou společností. Využitím tohoto letu odpadá příšerné cestování autem nějakých 48 hodin po namrzlých silnicích.

 

soroya_letecky_4

Autor: Michal Simčo

Foto: rybolovnorsko.cz

12 komentářů

 1. Díval jsem se na letenky a spoj tam jsem našel. Skvělý čas a obrovská úspora času, ale cestu zpět jsem nebyl schopen najít v tom kratším čase. Ale jinak super. 🙂

 2. Dobrý den,
  mohu se prosím zeptat, kolik je reálná částka co se týče rezervace zavazadla navíc? Děkuji.

 3. Praha – Hasvik vychází něco kolem 16tis kč se zavazadlem 23kg. Další zavazadlo stojí cca 130euro a kupuje se až na místě.

 4. Zdravim, taky se chci vydat na soroyu, příští rok v dubnu. Ale na google flight ani na kiwi.com jsem nasel pouze vyber pro 1 osobu. Ale kdyz zadan 6 osob tak mi to nic nenajde. Nevite proc?

 5. Dobrý den měl bych zájem o rybaření na SOROYA CCA ZA 3 MĚSÍCE JAK JE TO ZAJIŠTĚNO V RÁMCI letecké přepravy z České republiky a cenové rozpětí

 6. Nejprve je potřeba si rezervovat ubytování a potom zajistíme letenky. Kolik by vás bylo? V jakém termínu chcete pobyt? Kolik dní pobytu chcete rezervovat? Cena letenky se nyní pohybuje 11-13tis.

 7. Ahoj, prosím o radu, kdo už letěl do Norska na ryby a zůstal noc v Oslu. My name v plánu cestu s tím že v Oslu budeme spát. Jedná se mi o zavazadla a výstroj. Hlavně o to jestli si je letiště nechá u sebe nebo je musím dát do úschovny zavazadel? Již jsme letěli, ale v jednom dni. Nedělily jsme to nocí. Pokud má někdo tuto zkušenost, předem děkuji za odpověď. Petrův zdar.

 8. Ahoj, před 2 roky jsme taky spali v Oslo. Vypakovali nám všechny zavazadla a druhý den jsme je museli znovu odbavit. Ryby vydrželi zmrzlé v pohodě v polystyrenových bednách.

  1. Podle toho, s kterou spolecnosti letits, muzes si udelet check in 24 -48 hod pred odletem. Zavazadla si tedy muzes hned po vyzvednuti rovnou odbavit pro pristi den, takze uz jedes do hotelu pouze s prirucnim zavazadlem. Funguje to, mam to vyzkousene.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(3)
(0)
(47)
(6)

Nahrávání ... Nahrávání ...