Nápověda Doporučujeme:

Video: Lov mořských koček

Pokusíme se Vám ukázat velmi jednoduchý, ale zato účinný způsob lovu. Kočky jsme lovily na zlomech 20-40m kolem Hasviku. Dozvíte se, že lov těchto dravců není úplně jednoduchý, jak by se na první pohled mohlo zdát. Vlkouši bývají při záběru velmi opatrní a velmi často se stane, že seknete do prázdna. V tom případě nepanikařte a dejte šanci rybě, znovu nástrahu sežrat. Odhalte s námi tajemství lovu mořských koček v ledových vodách Barentsova moře. Toto video bude opravdovou lahůdkou pro oko, protože patří k prvním, které jsme natočili v Ultra HD 4K rozlišení.

 

14 komentářů

  1. Moc jsem se pobavil i poučil, jste správná dvojka. Bude letos nějaké pokračování???

  2. Díky za kladené ohlasy. Právě jsem na Soroya a před pár minutami se rozhodlo, že se bude natáčet i tento rok, takže na zimu se máte zase na co těšit. Budu rád, když napíšete i nějaké tipy, co by vás o rybolovu v Norsku zajímalo.

  3. Myslím si, že by byla velká škoda nepokračovat, když máš tak hezkou kamarádku. Příjemně se na vás kouká. Tento koncept chlap a ženská spolu na rybách, nemá chybu. Máte to velice profesionálně zpracované, takže by se za to nemusela stydět lecjaká televize.

  4. Tak na ty velký kelery se těším, videí o vekých kelerech je po málu. Kdy plánujete zveřejnění tohoto videa?

  5. Dnes rozjíždíme volbu videa na Štedrý den, hlasujte v anketě, která je na hlavní straně. Velké kelery plánujeme až po novém roce.

  6. Nikdy bych nevěřil, že se dají mořské kočky chytat na celé ryby. Parádní video a díky za inspiraci! Kolik jich za den chytíte, když se na ně budete specializovat?

  7. Hodně záleží i na období, kdy chceš nachytat kočky. Největší sezóna je duben až červen. Potom tyto ryby odplují do hloubek a budeš mít spíše náhodné záběry. V plné sezóně jich chytíš cca 10ks na osobu, za jednu vyjížďku.

  8. Zajímalo by mě prosím, jaký přesný typ zátěže používáte. Jinak super video. Díky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(3)
(0)
(48)
(7)

Nahrávání ... Nahrávání ...