Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Bazar Pilkrovací prut

• Toto téma obsahuje 3 odpovědi, 2 diskutující a bylo naposledy upraveno před 2 weeks uživatelem liskuli.
Prohlížíte 4 příspěvky - 1 ze 4 (celkem z 4)
  • Autor
    liskuli
    Účastník
    (27 odpovědí)
    byl(a) online před 5 hodiny

WFT 68 North LTC 2,1m. Byl jsem na Soroya a měl jsem s sebou tento prut a paráda- WFT 68 North LTC 2,1m. Má nezničitelná očka bez výplní, vyroben z japonských uhlíkových vláken. Perfektní je podpěra pod rukou, díky které je pilkrování mnooohem lehčí. Gramáž 200-1000g. Pokud by ho někdo chtěl, vyšel by na  2.850,-.  603743436, Martin

liskuli
    Účastník
    (27 odpovědí)

Prut je stále na prodej. Ještě prodám i držák na prut, velmi pevný. Objímka k uchycení 32mm. Cena 470,-

• Odpověď byla upravena před 2 weeks, 2 days uživatelem liskuli.
    NavarchusNavarchus
    Účastník
    (600 odpovědí)
    byl(a) online před 5 dny

Ahoj,

dávej pozor na očka, přestože jsou uváděná tuším LTC, tak některým se začala ,,olupovat, jemné šupinky rzi.

Psalo se tu o tom ve starších diskusích. Snad řešili i reklamace, už nevím. Já měl 240cm comfort  a bez problémů. Vynikající prut, nádherné zpracování a lak. Rukojeť fantazie.

liskuli
    Účastník
    (27 odpovědí)

Je to opravdu vynikající prut, hlavně tu rukojeť mi při několika hodinovém pilkrování všichni na lodi záviděli. Měl jsem ho tam loni deset dní,  žádnou rez nepozoruji :-), je nádherný jak nový, bez škábanečku.

Prohlížíte 4 příspěvky - 1 ze 4 (celkem z 4)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Bazar Pilkrovací prut

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Soroya » Březen 2019

Maledivy » Únor 2019

Madagaskar » Listopad 2018

Anketa