Nápověda Doporučujeme:

Zvolené téma obsahuje celkem 14 odpovědí. Do diskuze (9 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel  colfik a poslední změna proběhla před 2 měsíci, 1 týdnem.

Prohlížíte 15 příspěvků - 1 z 15 (celkem z 15)
  • Autor
     colfik 
    Účastník
    (16 odpovědí)
    byl(a) online před 15 hodiny

Čaute norkové,

Po dlouhé době budu měnit oblek a tak bych Vás chtěl poprosit o zkušenosti s aktuálními modely na trhu. Při procházení webu jsem vytipoval 2 varianty.

1.) Sundridge Crosflow Extreme

2.) Imax Atlantic Race nebo CoastFloat.

Většina naší osádky pořídila Imaxy a jsou spokojeni. Sice je to méně ohebné, ale do špatného počasí nenahraditelné.

Snad nebudu s obdobným dotazem sám. Uvítám každou zkušenost.

Díky.

Ivoš

sachlj 
    Účastník
    (211 odpovědí)
    byl(a) online před 7 hodiny

Nejsem přímo odborník ale, ten druhý imax, tebou vybraný typ je vyráběný pro závodní jachting spíš jako nepromokavý a nepofouknutelný svrchní oblek. Pro bezpečí se počítá že má přes něj ještě nafukovací záchrannou vestu s úvazkem..například tuhle https://www.decathlon.cz/lj-150-n-air-uvazek-dosp-id_8361992.html (tahle je levný typ z dekáče). Bude to bezva na pohodlí lovu ale jak spadneš do vody tak nepoplaveš. Myslím tím tento oblek http://kayak-fishing.cz/index.php?id_product=56014&controller=product

Heinz Heinz 
    Účastník
    (88 odpovědí)
    byl(a) online před 13 dny

Původně jsem měl před osmi roky Sundridge seafox, ten dosloužil, tak jsem si pořídil Abbu Garcia. To byl přešlap, po 2 letech jsem ho prodal a koupil Sundridge Extreme a jsem maximálně spokojený. Krásně teplý a prodyšný. Dobrá kombinace barev, není na tom vidět stopy krve. Ten ti doporučuji. Pokud tě ještě něco zajímá, ptej se. Mám ho dva roky a příští rok s ním jedu třetí sezónu.

tomas85 
    Účastník
    (2 odpovědí)
    byl(a) online před 3 měsíců

Pořídil jsem Imax Atlantic Race floatation suit a je skvělý. Lehký, nepromokl a celkově komfortní na lodi. Za mě ho mohu 100% doporučit.

colfik 
    Účastník
    (16 odpovědí)

Vidím, že dobré reference se najdou na oba 🙂 díky za ně.  Najde se někdo, kdo měl možnost vyzkoušet oba nebo je aspoň porovnat?

Hucho Hucho 
    Účastník
    (25 odpovědí)
    byl(a) online před 4 dny

Dnes mi doručili tento oblek https://www.topfishing.eu/imax-atlantic-race-floatation-suit.html jsem nadšen provedením a kvalitou zpracování. Předtím jsem měl Abbu Garcia a toto je velký skok. Chtěl jsem něco opravdu dobrého, do Norska jezdím 2x ročně a klepat kosu někde promoklý nemám zájem. Sleva 20% mě velmi potešila.

colfik 
    Účastník
    (16 odpovědí)

To rád slyším! Taky jsem objednal a čekám na něj. Jen mám zkušenosti z jiných IMAXu, co jsem vyzkoušel, že velikost je o něco málo větší než u jiných výrobců. Daiwu mám XL a tento jsem objednal Lko. Snad bude sedět 🙂

Vendys Vendys 
    Účastník
    (32 odpovědí)
    byl(a) online před 2 měsíců

Ahoj colfik, dej pak vědět, jak je to s velikostí, taky mám standardně XL a chci tento oblek,tak jestli vzít L nebo XL ? Díky moc

colfik 
    Účastník
    (16 odpovědí)

Na nic nečekej a objednávej se slevou 🙂 jestli nemáš někde dobrého známého, levněji to v ČR neseženeš. Tady je do dnes 20% sleva. Určitě ti rádi velikost vymění, kdyby náhodou neseděla.

Hucho Hucho 
    Účastník
    (25 odpovědí)
    byl(a) online před 4 dny

Teď mě ho přivezl dopravce. Netrpělivě jsem do něj hupsl a sedí mi báječně. Bral jsem XL mám 183cm a 99kg je mi přesně! Už se těším do Norska, to bude teplíčko až si do něj naprdím. 🙂

Vendys Vendys 
    Účastník
    (32 odpovědí)
    byl(a) online před 2 měsíců

Přívezl ti ho teď nebo 13. 11. Trochu divný ne ?

Libor. 
    Účastník
    (20 odpovědí)
    byl(a) online před 3 dny

XL je do 85kg. Ty máš 99 kg tak nevím jestli to ne vyjde úplně stejně jako tenhle model https://www.pracovniochrana.cz/nepromokavy-plast-neptun-1?gclid=EAIaIQobChMI-tvsquXs5QIVg7TtCh0yMgwqEAQYAiABEgIQrPD_BwE

romaskanu romaskanu 
    Účastník
    (25 odpovědí)
    byl(a) online před 1 měsíc

Tento oblek jsem si koupil před dvěma lety. Úplně supr. Objednal jsem si ho na ebay za supr cenu(necelych 6 000) Velikost XL a byl mi hrozně velký (Tak jsem ho nechal kamarádovi) a objednal jsem si velikost L a ta mi sedí úplně perfekt. Moje váha 93 kg a výška 178 cm.

kodl1 
    Účastník
    (206 odpovědí)
    byl(a) online před 20 hodiny

Zdravím.

Šel bych do Sundridge Extreme.

Mám model Sudridge Crossflow a naprostá spokojenost.

Až ho budu měnit tak na 100 procent jdu do  Sundridge Extreme.

colfik 
    Účastník
    (16 odpovědí)

Ahojte, oblek dorazil. Při mých 185cm/94kg sedí velikost L ideálně. Nejvíc mě na první pohled zaujalo asi hodně vypolstrované sezení (oblast pod zadkem). Více uvidíme v červnu na Loppě.

Prohlížíte 15 příspěvků - 1 z 15 (celkem z 15)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Soroya » Březen 2019

Maledivy » Únor 2019

Madagaskar » Listopad 2018

Anketa

Jaký způsob lovu v Norsku preferujete?