Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Bogen Odpověď na: Bogen

#19936
Vlkous
Účastník
(484 odpovědí)

Asi jsem to napsal špatně.

V tomto případě opravdu nejde o to, co mi dovolí napsat majitelé tohoto webu. Zatím mi nikdy nic od roku 2006 nesmázli a pochybuju, že to někdy v budoucnu udělají 🙂

Tady jde o to, že když budu opakovaně psát o své oblíbené lokalitě, jako pan Dalibor, tak to může dojít tak daleko, že můžu být brán jako konkurence která se snaží někoho poškodit. Přitom opravdu nepůjde o propagování něčeho za účelem finančního zisku. Když jako rybařící turista budu popisovat do podrobna nějakou lokalitu, protože jí důvěrně znám, a bude tady podnikatel, který má nedaleko mého oblíbeného místa nějakou chatu, kterou pronajímá za úplatu, tak moje informace, jak vidno výše, mohou být brány jako konkurenční boj.

A i jinak. Je mi naprosto jasný, že když tady například opakovaně píšu o tom, že když si všechno co se týká výpravy do Norska, zařídím sám, tak můžu ušetřit klidně 40% nákladů, tak by mi za to hodně lidí nafackovalo. Jiní jsou za každou radu rádi a využijí ji a jiní klidně zaplatí vyšší cenu, protože se nemusejí téměř o nic starat – celá příprava je méně časově náročná a pohodlnější.

Protože nejsem finančně za vodou, tak se mi nelíbí, když někdo napíše, že cena ubytování s loděma je stejná, jakou dostanete od majitele chaty a přitom to neni pravda.

Někteří majitelé chat v Norsku pronajmou chatu přímo komukoliv.

Něteří majitelé chat v Norsku, chaty pronajímají pouze přes Norské cetovní kanceláře. A s těmito některými CK spolupracují některé České CK a CA.

Nemíním přestat psát na toto fórum.

Někdy je pro další poučné třeba to, jak to v určité lokalitě jde nebo nejde. Někdo se poučí někdo ne.

Já jsem ten nepoučitělný protože letos jedu opět na jih Norska i když po rybářské stránce jsme před dvěma roky téměř vyhořeli. Jenže místo poměrně dobře znám a je pro mě finančně dostupné. Jedu tam i proto, že mi to místo přirostlo k srdci. Na pár “kopečků” v okolí bych se ještě rád podíval a ryby tam snad letos budou v tom množství, jako ještě před několika lety.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(17)
(130)
(23)

Nahrávání ... Nahrávání ...