Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 322 odpovědí. Do diskuze (59 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Buky a poslední změna proběhla před 4 roky a 5 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 151. až 165. (celkem z 323)
  • Autor
    Příspěvky
  • #310205
    janka
    Účastník
    (2442 odpovědí)

    Tetrev je kousek od Koppangu, cesta RV 3, u hotelu Tiur´n Kro

    #310302
    Lukas Adam
    Účastník
    (205 odpovědí)

    Tak nakonec se nad nami pocasi slitovalo, a neco potahali. Tahle lokalita je proste paradni, ale zkusenost do dalsich let …. aspon 9-10dni. Tyden je malo ….

    #310724
    Harty
    Účastník
    (1242 odpovědí)

    Už je téměř jisté, že opět po roce pojedu na Veiholmen.  Od 3.srpna se tam zúčastníme  ryb. závodů pro děti a rodiče. Tak že holky pojedou poprvé do Norska a já ani letos nevynechám.  Tak jsem jim včera koupil nové kolovrátky a když  neuspějeme, tak alespoň s parádou.  No další zkušenost a v srpnu to bude i pro mě poprvé.

    #310755
    Piva
    Účastník
    (786 odpovědí)

    To Harty, to je taky  dost že si dostal rozum a jedeš na pořádný místo:-) Hláška tak jsem holkám koupil nové kolovráty znamená v překladu, koupil jsem si nové kolovrátky:-)  snad vám vyjde počasí a pořádně si to užijete….

    #310791
    Harty
    Účastník
    (1242 odpovědí)

    Míro, rozum? Co to je?  No a pořádný místo? Tak to tvrdím každému, že Veiholmen je top.  Snad bude počasí trochu stálejší a hlvně ať nefouká.  Jinak se má parta vrátila v neděli ze Storfosny a dostali pěkně na ..del. Lodě, ubytování atd. všechno super, ale ryby žádná hitparáda a už více tam nepojedou.

    #310803
    Piva
    Účastník
    (786 odpovědí)

    Nějak si neodpověděl na ty kolovrátky:-) jak si  hahaha koupil holkám. Co si pořídil?

    #310847
    Harty
    Účastník
    (1242 odpovědí)

    Čus Míro: 20 a 30 velikost, na ty naše čudli to s přehledem stačí. Značku ti prozradím až je otestujeme, ale jsou lehčí o deset deka než Slamer 20. No a ty dva od Quantum co jsem podělal, jsem poslal na servis a tak se může stát, že budou hotoví než pojedeme.

    #311181
    pepapol
    Účastník
    (243 odpovědí)

    Je někdo na Veiholmenu???

    #311215
    Hyse
    Účastník
    (578 odpovědí)

    Teď a v následujících hodinách je to tam asi dost špatný, pochybuji že by v tom nečase někdo vyjel na vodu. Ale možná se mýlím… to počasí letos dělá pěkný přemety . No a střední norsko na tom bude dost podobně..

    #311541
    berny72
    Účastník
    (208 odpovědí)

    Zdravím z Veiholmenu a přikládám několik snímků z mnoha úlovků z minulého a tohoto týdne z udic pana Buly, jeho synů a přátel, za které, by mi bylo ctí, se rovněž považovat. :-))

    #311599
    berny72
    Účastník
    (208 odpovědí)

    Včera, mimo jiné úlovky, vynikly tresky 103 a 104 cm a tatarák z lososa 🙂

    #311603
    Lupen
    Účastník
    (101 odpovědí)

    Berny, parádní kousky. Gratuluji.

    #311631
    berny72
    Účastník
    (208 odpovědí)

    Děkuji, brzy přidám další 🙂

    #311633
    berny72
    Účastník
    (208 odpovědí)

    Tak tady je ten parádní kousek…

    #311638
    Harty
    Účastník
    (1242 odpovědí)

    🙂

     

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 151. až 165. (celkem z 323)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(15)
(115)
(17)

Nahrávání ... Nahrávání ...