Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 622 odpovědí. Do diskuze (74 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Sim a poslední změna proběhla před 6 roky a 6 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 496. až 510. (celkem z 623)
  • Autor
    Příspěvky
  • #286010
    Dedo145
    Účastník
    (2421 odpovědí)

    Skvelou rybarinu dnes zazily posadky dvou slovenskych a jedne norske lode,ktere jsem dnes doprovazel na Melstein.Uloha dne znela-velke tresky a okounici.Vse se splnilo na sto procent.Celkem se chytilo sedum tresek nad metr a nejvetsi,Mirova , mela 120cm.Okounici byli taky pri chuti,takze vsicni odjizdeli spokojeni.

    #286027
    Sniza
    Účastník
    (31 odpovědí)

    Ahoj, děkuji Honzakovi, Jakabovi a skvělému delegátovi Dědo 145 za podané informace, o keré jsem požádal…

    #286047
    boja
    Účastník
    (88 odpovědí)

    zdravim  chlapi na bakkanu  chci se zeptat Hornase jsou na TORFIDE loni sliboval majitel ze koupi novy mrazak  jestli slib splnil stridame vas diky za info boja

    #286057
    Dedo145
    Účastník
    (2421 odpovědí)

    Louceni se slovenskou partou bylo velkolepe. Vsechny party mi dnes konci a tak nemam co ukazat.Rano snad zpracuji jeste nejake fotecky a zitra to zacne nanovo.

    #286073
    honzak
    Účastník
    (2580 odpovědí)

    Ahoj, děkuji Honzakovi, Jakabovi a skvělému delegátovi Dědo 145 za podané informace, o keré jsem požádal…

    Když můžu pomůžu.

    #286098
    Dedo145
    Účastník
    (2421 odpovědí)

    Ahoj, děkuji Honzakovi, Jakabovi a skvělému delegátovi Dědo 145 za podané informace, o keré jsem požádal…

    Když můžu pomůžu.

     

    Never mu,on pomuze I kdyz nemuze.

    #286108
    Dedo145
    Účastník
    (2421 odpovědí)

    Jeste k tomu louceni se slovenskou partou.Nejak mi vcera neprosly fotky,tak to napravuji.Tricko nejlepsiho rybare zaslouzene vyhral Laco ml. za 14,5 kg tresku.Ja jsem od Mira dostal k narozeninak kubanske doutniky a Fatru,ktera mi po rozluckovem veceru tedy padla paradne.Kluci se byli pred cestou osvezit na plaza I kdyz voda ma pored jen 14,5 stupne.Stastnou cetu a za rok ahoooooj

    #286113
    Dedo145
    Účastník
    (2421 odpovědí)

    A ted neco pro Honzaka.Kemp mam temer prazdny a hoste mi zacinaji od dnesniho vecera az do soboty najizdet.Proto jsem si v klidu vyjel v podvecer na polacky.Zaberu bylo malo,ale kdyz byly,tak to stalo za to.Jedna 75-ka dve osumdesatky,jedna 85-ka a jedna 95-ka.Kdyz to videl Lubo,ktery prijel s rodinkou dnes vecer,tak hned zacal brousit hacky na zitrejsi polakovacku.

    #286125
    honzak
    Účastník
    (2580 odpovědí)

    A ted neco pro Honzaka.Kemp mam temer prazdny a hoste mi zacinaji od dnesniho vecera az do soboty najizdet.Proto jsem si v klidu vyjel v podvecer na polacky.Zaberu bylo malo,ale kdyz byly,tak to stalo za to.Jedna 75-ka dve osumdesatky,jedna 85-ka a jedna 95-ka.Kdyz to videl Lubo,ktery prijel s rodinkou dnes vecer,tak hned zacal brousit hacky na zitrejsi polakovacku.

    Né že by si mě nenasr.l😜, ale super. Neboj za rok ti tu metrovku přivezu až do baráčku😜😜🎣🎣🐟🐟

    #286150
    Dedo145
    Účastník
    (2421 odpovědí)

    A ted neco pro Honzaka.Kemp mam temer prazdny a hoste mi zacinaji od dnesniho vecera az do soboty najizdet.Proto jsem si v klidu vyjel v podvecer na polacky.Zaberu bylo malo,ale kdyz byly,tak to stalo za to.Jedna 75-ka dve osumdesatky,jedna 85-ka a jedna 95-ka.Kdyz to videl Lubo,ktery prijel s rodinkou dnes vecer,tak hned zacal brousit hacky na zitrejsi polakovacku.

    Né že by si mě nenasr.l😜, ale super. Neboj za rok ti tu metrovku přivezu až do baráčku😜😜🎣🎣🐟🐟

     

     

    Honzacku preju ti to a verim,ze to bude dost nad metr.

    Dnes mi prijely dve party z CR,Simco senior slibil report ale po dlouhe ceste uz vsichni zaspali .Zitra ocekavam Hektory a dalsi CZ partu.Vsichni budou mit cas na oddych,protoze pocasi se ma na jeden den uplne pokazit.Ale potom to vypukne.Hektori a Franta D. =polaky,Lubo a rodinka tresky a polaky,Standa a rodinka polaky a okouniky a vsichni jeste kelery.Mame se na co tesit.

    #286154
    Dedo145
    Účastník
    (2421 odpovědí)

    Tak huraaaa ,Milan jeste nezaspal a tak mne poveril zpracovanim jeho fotek.Cesta byla pohodova a samozrejmne se nazapomneli zastavit u LOSA

    #286163
    Dedo145
    Účastník
    (2421 odpovědí)

    Kola pro sportovni vyziti byla sice pripravena,ale Drahusce  jsme museli trochu upravit stroj.Franta dostal opet tu nejsilnejsi lod a Standa si vyfasoval rodinnou plastovku.Pri zkusebnim vyjezdu se nam ukazal Bakkan v cele krase.

    #286172
    Sim
    Správce
    (11225 odpovědí)

    Krásně se tam o rodiče a jejich kamarády staráš. Díky!

    #286192
    JAKABO
    Účastník
    (2998 odpovědí)

    Horňas- Peter, počasie Vám moc nepraje. Keď som pozrel yr.no, tak by Vám v noci mali z neba cigáni padať.

    Mate nejaké info z Torfride?

    #286210
    Horňas
    Účastník
    (208 odpovědí)

    to jakabo:počasí letos bylo na dvě věci…chytily jsme nějaké tresky,polaky,kelery,mníky a dost pěkných makrel kolem 50cm…největší ryba 85cm jinak od 60cm do 75cm…fotky ani příspěvky nešlo sem posílat,wifi byla dost pomalá…jezdili jsme jen na Melstain a jednou jsme byli na Asenu..hold jsme měli trochu smůlu…ale jinak to bylo dobré…

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 496. až 510. (celkem z 623)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(117)
(17)

Nahrávání ... Nahrávání ...