Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Možnosti osprchování po cestě směr Alesund

  • Toto téma obsahuje celkem 5 odpovědí. Do diskuze (2 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Piva a poslední změna proběhla před 3 týdny a 1 dnem.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 příspěvků - 1. až 6. (celkem z 6)
  • Autor
    Příspěvky
  • #354509
    Piva
    Účastník
    (786 odpovědí)

    Ahoj, v červnu jedeme plánovanou cestu směr Veiholmen. Cestu máme plánovanou přes Oslo, Lilehamer směr Alesund.  Prosím neví někdo o nějaké veřejné sprše někde v okolí Lilehameru nebo Otta, kde by se mohl člověk osprchovat? Plánovaný čas v ranních hodinách 3-5h . Stačila by nějaká placená kabinka nebo kemp.

     

    #354524
    janka
    Účastník
    (2442 odpovědí)

    koukni sem www. vegvesen.no/hvileplass

    Jinak kempu je tam po ceste vic nez dost. Staci kouknout do mapy.

    #354538
    Piva
    Účastník
    (786 odpovědí)

    Ahoj Janko, děkuji. Jojo do mapy jsem koukal a našel celkem hezké, jen nevím zda bude nějaký sprcha volně dostupná třeba ve tři ráno.  Co jsem koukal na nějaký stránky tak většina je otevřená až po 9 hodině. Každopádně děkuji:-)

    #354543
    Piva
    Účastník
    (786 odpovědí)

    Zkoušel jsem psát do krásného kempu kde jsem před dvěma lety stavěl s otázkou zda se u nich dá zaplatit osprchování. Odpověď jednoznačná, v žádném případě pouze pro ubytované.  No ale chápu je:-)

    Dønfoss Camping – Dønfoss Camping (donfosscamping.no)

    #354544
    janka
    Účastník
    (2442 odpovědí)

    Na tech strankach Vegvesen je seznam parkovist se sprchama.

    #354545
    Piva
    Účastník
    (786 odpovědí)

    Jojo už jsem ho našel pro nás ideální.  O tom kempu jsem psa jen informativně.

    děkuji moc
    <h1 class=”DUwDvf lfPIob” style=”background-image: initial; background-position: initial; background-size: initial; background-repeat: initial; background-attachment: initial; background-origin: initial; background-clip: initial; border: 0px; border-radius: 0px; font-variant-numeric: inherit; font-variant-east-asian: inherit; font-variant-alternates: inherit; font-variant-position: inherit; font-weight: 400; font-stretch: inherit; font-size: 1.375rem; line-height: 1.75rem; font-family: ‘Google Sans’, Roboto, Arial, sans-serif; font-optical-sizing: inherit; font-kerning: inherit; font-feature-settings: inherit; font-variation-settings: inherit; list-style: none; margin: 0px; outline: 0px; overflow: visible; padding: 0px; vertical-align: baseline; color: #202124;”>Vinstra Roadpark</h1>

Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 příspěvků - 1. až 6. (celkem z 6)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Možnosti osprchování po cestě směr Alesund

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(116)
(17)

Nahrávání ... Nahrávání ...