Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Pokec o všem možném,rybách,zájmech atd.atd…. Odpověď na: Pokec o všem možném,rybách,zájmech atd.atd….

#33388
dedek
Člen
(489 odpovědí)

shark napsal:

to Dedek

,,zavist,, zajimava tema,ted jsem se zamyslel a napada mne ze tohle slovo neumim anglicky…ono jiste existuje,jen sem se s nim proste nesetkal.Je pro mne prijemny cist ze i Cechoslovaci nachazeji spravnou cestu

Ale o zavisti nebyla puvodne z me strany ani zminka… umim si predstavit partu kde lidem nevadi ze nekdo taha rybu dve hodiny a nakonec vytahne ,,neco,, co kazdej z nich vytach pred tim za 10 minut.

Ale umim si predstavit ze to i nekomu vadit muze…a zavist to rozhodne nebude.Jestli vazis takovou dalku,das do toho dost penez…tak se da chapat ze si chces i zachytat.Pokud nekdo ,,vodi,, dve hodiny to co mate v lodi jiz v 10ti exemplarech…

Pokud si budes vodit 150kg klidne 4hodiny tak myslim ze to bude zazitek pro vsechny…pokud budes vodit 15kg dve hodiny…tak dokazu pochopit lidi kdyz se jim to libit nebude

Proste lidi se musi najit a domluvit predem.

Ano lidi se musí domluvit.Prato říkám že dobrá parta musí být jinak to nemá cenu.Mám radost když se ryby berou aje mi jedno komu.Tak je to unší grupi..:-P:-P:-P:-P:-P

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(22)
(167)
(27)

Nahrávání ... Nahrávání ...