Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Bakkan Wahl 2011 Odpověď na: Bakkan Wahl 2011

#19580
Step
Účastník
(1080 odpovědí)

To Pavka: mám Leobritz, snažil jsem se tomu smetí na displeji porozumět, ale pořídil jsem si ho krátce před odjezdem, tak nebylo moc času se hrabat v návodu, nechal jsem to tedy na praxi. V této chvíli mi úplně stačí že vím jak pustit pilkr na dno, jak ho povytáhnout o pár metrů nad dno nebo promrskávat sloupec a jak to dostat co nejrychleji z vody ven. Hloubku ukazuje přesně, kolega Láďa měl starší typ a počítadla nám ukazovala na chlup přesně. Nezkoušel jsem elektricky zapínat pilkrování. Po pravdě už jen to, co jsem zde popsal stačilo, abych vycucnul baterku na dno za jeden den. Pilkrování jsem prováděl klasicky pohybem ruky. Kdybych nechal pilkrovat elektriku, asi bych na ruční pohon přešel daleko dřív. Nastavit nulu (začátek šňůry) je věcí stisknutí tlačítka reset (zkracoval jsem šňůru asi o 5m) a stisknutím prostředního tlačítka jsem pouštěl funkci výšky nástrahy nade dnem. Láďa sice zapochyboval o baterce nebo nabíječce, že by baterka měla vydržet víc. Michal říkal, že by měla vydržet až dva dny, ale já jsem “pracoval” opravdu poctivě, takže jí dám ještě jednu šanci a porovnám kapacitu na Bakkanu s kolegy. Budeme mít tři nové stejné. Na Bakkan jedu autem a vezu baterku k echolotu, tak ji budu mít jako náhradní.

Jo co doporučuji, na napájecí kabel si připevni na straně u pouzdra malou plastovou karabinku a tu pak po zapnutí zipu pouzdra s baterkou provlékni očky zipu. Nebudou se Ti vytahovat klipsy napájecího kabelu z kontaktů baterky, tah kabelu bude přenesen na celé pouzdro. Když Ti při zdolávání ryby vypadne elektrika, může to být nepříjemné.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(5)
(19)
(142)
(24)

Nahrávání ... Nahrávání ...