Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu AUTOPASS Odpověď na: AUTOPASS

#33000
Vlkous
Účastník
(484 odpovědí)

to lacoh

pokud to vše dobře chápu – registroval ses pro určitou dobu pobytu v Norsku, tak proč by ses registroval znova a zpětně?

Pokutu – za co? Jedině v tom případě, že když ti přijde faktura týkající se projetím nějakého placeného úseku nebo i přeplutím trajektem a ty jí neproplatíš.

Každý kdo se zaregistruje přes internet ohledně AUTOPASS, tak by měl mít smlouvu, která každému přijde na jeho uvedený mail, sebou v Norsku a touto smlouvou se prokazovat všude, kde je AUTOPASS a chtěli by po vás platbu v hotovosti – třeba například na místních trajektech, kde AUTOPASS je atd. atd.

Může se totiž stát, že přijedete například k místnímu trajektu a nevšimnete si, že je taky AUTOPASS. A tak se může stát, že si ho zaplatíte keš znova. Samozřejmě i AUTOPASS vás zanamená. Takže zaplatíte 2x. Tohle je extrém, ale stát se to může. Spíš se vám stane to, že přejedete fjord na místním trajektu bez placení. Ten kdo se neregistroval přes internet, tak může očekávat fakturu za tento trajekt a tomu kdo se registrova ubyde z jeho registrovaného konta příslušná častka.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(119)
(21)

Nahrávání ... Nahrávání ...