Nápověda Doporučujeme:

Komunitní sleva až 20%

Neustále přemýšlíme jak Vám užívání těchto stránek ještě více zpříjemnit, tak nyní přicházíme s benefitním programem pro vás – naše čtenáře a dopisovatele. Rozhodli jsme se vás odměňovat za příspěvky, které vkládáte do diskuze. Na první pohled se může zdát, že nastavené počty příspěvků pro dosažení slevy 5%, 10% a 15% jsou nesplnitelné, ale nenechte se zmást, na první “metu” se dostanete velice brzy (horizontu týdnů) a i další jsou jen otázkou času. Navíc je to pouze ve vašich rukách, prostě stačí diskutovat a odměna už příjde sama. Rozhodně nemá tento program motivovat ke psaní nesmyslů, diskuze je moderovaná a zřejmé pokusy o získání co nejvíce příspěvků vkládáním příspěvků s nulovou informační hodnotou budou dle Pravidel pro přispívání do diskuse postihovánz. Nyní si pojďme představit nastavení limitů pro dosažení konkrétní slevy na našem eshopu topfishing.eu.

5% sleva

 • 100 příspěvků v diskuzi

10% sleva

 • 500 příspěvků v diskuzi

15% sleva

 • 1000 příspěvků v diskuzi

Poznámka: Mnoho z vás již svým počtem příspěvků v diskuzi na některou slevu dosáhla, tak se nestyďte o slevu přihlásit.

Co musím udělat pro aktivaci slevy?

Není v našich silách kontrolovat počty příspěvků všech více jak 3200 registrovaných uživatelů, takže je na vás si hlídat do které slevy spadáte. Kolik již máte vložených příspěvků snadno zjistíte v diskuzi – počet příspěvků je uveden v závorce za vaším jménem (přezdívkou) vašeho příspěvku. Dále si postup popíšeme ve dvou bodech.

 1. Je nutné mít správně vytvořený účet na topfishing.eu (spávně vyplněná všechna žlutá pole – jméno, adresu, email a telefon). Pokud již spávně registrovaný účet máte, tak si nemusíte zakládat nový, stačí se jen podívat zda je všchno OK a případně doplnit chybějící údaje např. telefon, mail atd.
 2. Napíšete mě mail na daniel@rybolovnorsko.cz ve kterém uvedete vaše uživatelské jméno/přezdívku zde na stránkách rybolovnorsko.cz, mail který jste použili při registraci na eshopu a na jakou slevu máte nárok. Já pak jen uvedené údaje překontroluji a když bude vše sedět, tak váš účet na eshopu zařadím do patřičné slevové skupiny. Od toho momentu se vám již budou zobrazovat ceny po nastavené slevě (musíte být přihlášen)

Poznámka: Komunitní sleva nelze kombinovat s produkty již ve slevě (např. víkendová sleva) a produktech ve výprodeji.

 

20% sleva pro autora článku

Tak jako dříve vás chceme motivovat abyste psaly články ze svých výprav, protože nic nemá větší informační hodnotu než vaše vlastní zkušenosti s danou lokalitou, vybavením, nástrahou a rybolovnou technikou. Motivací a odměnou zároveň je jednorázová sleva na nákup v eshopu topfishing.eu ve výši 20% za každý publikovaný článek.

Co musí článek obsahovat?

 • Text článku musí být samostaně v textovém dokumentu (Word, textový dokument atd.)
 • Fotky musí být samostatně jako příloha mailu (nebo zabalené v Zip, WinRar atd.), nebo odkaz na nějaké úložiště kde budou všechny v jednom souboru/archivu, nebo odkaz na nějakou veřejnou fotogalerii od jdou fotky stáhnout (rajce.net atd.). Fotky musí být vaše, ne postahované z internetu. NESMÍ být vložené přímo do Word dokumentu z důvodu malého rozlišení fotek.
 • Pokud nemáte jinou možnost, tak nám kompletní článek i s fotkama vypálený na CD/DVD pošlete adresu Michal Simčo, Dolní Lhota 11, Blansko 678 01
 • Fotky posílejte originální a bez úprav přímo tak je fotoapárat uložil na paměťovou kartu. Doporučené rozlišení/velikost fotek je full HD (1920×1080)
 • Ke každému článku je potřeba dodat cca 10-15 fotek, minimálně však tolik, kolik má článek odstavců, plus jednu náhledovou

Články posílejte na mail michal@rybolovnorsko.cz, nebo na výše uvedenou adresu. Nárok na odměnu 20% slevu na jeden nákup v eshopu vzniká dnem zveřejnění článku zde na stránkách, nebo dle individuální dohody.

Poznámka: Slevu za napsání článku nelze kombinovat s produkty již ve slevě (např. víkendová sleva) a produktech ve výprodeji.

 

Veškeré dotazy o Komunitním benefitním programu pište na můj mail daniel@rybolovnorsk.cz

 

Zřizovatel serveru rybolovnorsko.cz si vyhrazuje právo kdykoli omezit, odložit, přerušit, zrušit nebo změnit podmínky Komunitního benefitního programu a 20% slevy pro autora článku. Je oprávněn rozhodnout o všech otázkách podle vlastního uvážení a s konečnou platností.

 

 

 

2 komentářů

 1. Pánové klobouk dolů. Nejenom, že se snažíte s novým webem, aby vše fungovalo a uživatelé byli spokojeni, ale ještě k tomu tuto akci tak to je paráda!!!!

 2. Sice nemám ani tu stovku abych dosáhl na 5%, ale tahle nabídka je fatk svělá. Nechci nikoho navádět, ale sou vlákna v diskuzi jako Vtipy, Volnej pokec, Tipy triky atd. kde se dá příspěvky farmit. Začínám přemýšlet, že si začnu psát nějakej článek. 20% sleva na elektriku je víc než lákavá…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(13)
(107)
(15)

Nahrávání ... Nahrávání ...