Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu volba plovoucího obleku

  • Toto téma obsahuje celkem 31 odpovědí. Do diskuze (12 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Miloslav a poslední změna proběhla před 14 roky a 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 32)
  • Autor
    Příspěvky
  • #3328
    slavo
    Účastník
    (78 odpovědí)

    pánové mnozí z vás mají obleky sundridge už delší dobu.Rozhoduji se který typ koupit. na ceně mi tolik nezáleží spíš na pohodě.Je ta me

    mbrána tak super abych si připlatil nebo stačí ntec či sea fox Dík za názor

    #6897
    MifakM
    Účastník
    (2601 odpovědí)

    Loni jsem si poridil Sea Fox ( http://www.topfishing.eu/sundridge-/sundridge-seafox-crossflow-pro-dvoudilny-plovouci.html ) a bohate mi v Norsku stacil. Pri teplotach -6 °C jsem byl v teple a suchu. Bundu obcas pouzivam na podzim i v zime u nas na ryby a spokojenost nejvyssi.

    #6913
    vamor
    Účastník
    (93 odpovědí)

    To slavo : Sea Fox určitě není špatný, ale Sundridge je hodně kvalitní, řekl bych o něco lepší, pokud se mu něco kvalitou přibližuje nebo je srovnatelné, je to Fladen, ten používají i profesionální záchranáři. Chybu neuděláš ani v jednom případě. Ale přiznávám, že i v Stormbeach-Pro jsem měl v extrémním počasí v severním Norsku po několikahodinovém sezení v prudkém dešti vlhký zadek. A příčinou byla voda, aby si to snad někdo nevykládal jinak :-))

    #6921
    ZM
    Účastník
    (1125 odpovědí)

    Psalo se o tom ve staré diskuzi.Nejlepší a nejbezpečnější z obleků jsou kombinézy a obleky které mají certifikát ISO 1527-1.To jsou např.obleky Baltic Polar.Nova,Alaska nebo Fladen.Sundridge to nemá.Se Sundridge mám stejné zkušenosti jako Vamor a protože jezdím brzo na jaře a nebo až do Finnmarku,dal jsem ho pryč.

    #6922
    slavo
    Účastník
    (78 odpovědí)

    víte už jsem postarší takže na nějaký pobyt na vodě cca 5-6h bych se stejně vybodl. Ale nechci po každém návratu z lovu sušit pomalu i slipy jak jsem činil s klasickým zeleným kompletem za pusu

    #6937
    Ursus
    Účastník
    (47 odpovědí)

    Zdravím.Vlastním Sundridge Stormbeach Pro. Poprvé co jsem ho koupi a byl naprosto v pohodě, každý den sněžilo a nepropustil nikde. Druhý rok naopak pršelo každý den a pustil vlhkost na zadku,ale fakt lilo od rána do večera. Domnívám se že spíše nežli nekvalitní zboží prostě ztratil voduodpodivost na místě – zadek, které je nejvíce exponované – tím myslím styk povrch obleku s jiným – tření, vlhkost atd.. Myslím že pořádná impregnace to spraví. Nemyslím tím tekutý prací prostředek pro všechny typy nepromokavých materialů a membrán, ale opravdu impregnaci.Použil jste už někdo nějakou opravdu kvalitní? Jaké máte zkušenosti?

    #6943
    slavo
    Účastník
    (78 odpovědí)

    ten pobyt byl samozřejmě v dešti jinak mě odsud nedostanou

    #6951
    Jiří Richtr
    Člen
    (45 odpovědí)

    Zdravím,

    já jsem si kopil dvoudílný oblek Blue Sky Personal Protective v akci za 2100kč má celtifikát EN ISO 12402-5":2006 .Mám ho 2 sezony a zatím

    jsem vždy dojel suchý z moře. Jenom jsem měl mokré rukávy ale to byla moje chyba

    #6966
    vlado
    Člen
    (10 odpovědí)

    Osobne som si prezrel niekoľko druhov oblekov a pre mňa je určite jedinou voľbou dvojdielny Fladen maximus.Kvalita materialu, spracovanie a samozrejme certifikácia tohto oblečenia boli pre mňa rozhodne to najlepšie čo som mal v rukách.Preto sa chcem aj opýtať kolegov či mi vedia poradiť kamenný obchod, kde by sa dal kúpiť. Internetový obchod zatiaľ neriešim, radšej mám klasický kameňák.

    #6968
    ZM
    Účastník
    (1125 odpovědí)

    Po jednom promoklém a promrzlém Norsku jsem se intenzivně zajímal o plovoucí obleky a snad se neproviním vůči pravidlům – tento oblek nabízí v ČR Vipa a stojí 10030,-Kč.V Polsku stojí 1080 zl,obchod je ve Warszawě,ul.Chlodna 15.Případné poštovné je 80zl,takže 7424,- zl.Podrobnosti ale s nižšími cenami,zdražili, jsou ve staré diskuzi.Jinde odpovídají ceny ČR.

    #6969
    ZM
    Účastník
    (1125 odpovědí)

    7 424,- Kč – omlouvám se

    #6976
    Martin
    Účastník
    (70 odpovědí)

    Pokud myslíš oblek fladen 848 MX,neboli maximus,ak en v Polsku nabízejí za 980 zloých.Jinak bych chěl poprosit ty,co mají s těmito obleky zkušenosti,aby mi napsaly rozdíl mezi fladen 848 a fladen 848MX.Jinak cena u nás Fladen 848 5000,- a FladenMX 10000,-.Takže by mě zajímal rozdíl.

    #6978
    ZM
    Účastník
    (1125 odpovědí)

    Chce to rozlišovat kombinézy a dvoudílné obleky…….za 980zl je kombinéza,ale Vlado chce oblek dvoudílný 1080,-zl.Fladen 848 se u nás neprodává,za 5000,- je Fladen 845.Fladen 848 je kombinéza v červenočerné barvě,váha 2,6kg,kolena nejsou vyztužena kevlarem,je to starší typ—–848MX nový typ,kolena vyztužena kevlarem,váha 2,5kg,barva žlutočerná,kombinéza…to co chce Vlado je 850Mx/855Mx,bunda,kalhoty,váha 3,1kg,kolena vyztužena kevlarem….

    vše lze najít na http://www.fladen.pl nebo na oficiáních stránkách http://www.fladenfishing.se nebo mít jejich katalog.

    #6990
    Martin
    Účastník
    (70 odpovědí)

    To ZM : 848 se u nás prodává,www.hobby-g.cz,je tam za 4999,-

    #6993
    ZM
    Účastník
    (1125 odpovědí)

    Omlouvám se,v noci jsem neměl přehled.Určitě výborná cena za kvalitní kombinézu.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 32)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu volba plovoucího obleku

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(15)
(115)
(17)

Nahrávání ... Nahrávání ...