Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Bazar Typ na vhodný prut k naviáku Penn Slammer 560 na Soroyu

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 8. (celkem z 8)
  • Autor
    Příspěvky
  • #299436
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3 odpovědí)

    Dovoluji si položit pro někoho banální otázku. Dáte mi typ na kvalitní prut, do kterého lze osadit naviják Penn Slammer 560, eventuleně multiplikátor na přívlač, eventuálně lehčí pilkrování? Nabídka je nepřeberná a zkušenosti zkušenějších pro mne mají velkou cenu. Jezdím na Soroyu občas a rád bych měl vybavení, které mi bude dělat radost. Obejdu se bez odpovědí typu, že vůbec nevím, o čem to je a abych raději chytal rybičky v akváriu… Konstruktivní rady a odpovědi, nejlépe podepřeny osobní zkušeností,  velmi uvítám. Děkuji 🙂

    #299437
    Marek
    Účastník
    (144 odpovědí)

    Zdravím.  Doporučuji Charisma WFT 180-620 g 240 cm. Je to megaodolný blank a mám s ním nejlepší možné zkušenosti. nenech se zmást těmi 620g, je to reálně ideální na 100-150g odhoz… Se “stejným” blankem dělá i “česká” Ice Fish pruty řady Charon. Jsou zcela stejně kvalitní  ale 1) ne tuto gramáž, nejtvrdší dělají tu jednu pod ním (tuším 120-420) což by bylo asi zkousnutelné, také jej mám ale k té 560 používám ten tvrdší od WFT… Každopádně ale, ten Charon 120-420 ale  je ve 240 cm letos beznadějně vyprodán.. Takže leda jít do dražšího WFT. Neuděláš chybu. Žádný megatechnologický zázrak ale veleodolný a moc příjemný prut…:-)

     

    #299462
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3 odpovědí)

    Děkuji za tip a předání zkušenosti. Jestli se mohu zeptat, jaký je rozdíl v akci mezi prutem 2,1 metru a 2,4 metru? Je v tom velký rozdíl?

    #299464
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3 odpovědí)

    líbil se mi tento prut. Nemáte s ním někdo zkušenost? : https://www.nasoutokushop.cz/giants-fishing-prut-deluxe-boat-2-1m-50lb

    #299492
    Sim
    Správce
    (11223 odpovědí)

    S tímto prutem mám bohaté zkušenosti. Kopie prutu Penn Overseas. Je to lehký prut vhodný na rybolov ve středním Norsku. Dobře se hodí pro multiplikátor, rovněž tak i pro smekací naviják. Velkou slabinou jsou jenmá keramická očka, na které si musíš dát bacha a být na ně velmi opatrný. Prut není vhodný na rybolov ve Finnmarku, kde může přijít hodinové zdolávání 50kg halibuta, hrozí přetížení a prasknutí prutu. Na běžný rybolov s rybami 10-13kg ideální.

    #299566
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3 odpovědí)

    Díky za cennou zkušenost. Poradíš, jaký prut na pilkrování je vhodný do Finmarku pro člověka, který si tam občas jede zachytat a nepotřebuje to nej nej nej, ale zároveň by si rád pořídil kvalitní prut, ze kterého bude mít radost při lovu? Rád si nechám poradit.

    #299695
    liskuli
    Účastník
    (31 odpovědí)

    WFT 68 North LTC 2,1m. Právě jsem přijel ze Soroya a měl jsem s sebou tento prut a paráda- WFT 68 North LTC 2,1m. Má nezničitelná očka bez výplní, vyroben z japonských uhlíkových vláken. Perfektní je podpěra pod rukou, díky které je pilkrování mnooohem lehčí. Budu objednávat další kamárádovi a dostanu se na dobrou cenu, díky slevovému kuponu, který mám za nákupy z dřívějška. Mají tam v nabídce 200-1000g, nebo 200-600g. Pokud někdo bude chtít, vyšel by asi na  2.850,- mob. 603743436

    • Odpověď byla upravena před 5 roky a 8 měsíci uživatelem liskuli.
    #299709
    Navarchus
    Účastník
    (617 odpovědí)

    Za mne jednoznačně  WFT INTERNATIONAL OCEAN FIGHTER.

    Je už jedno v  jaké délce a gramáží, jestli na přívlač, nebo lehčí pilkrování.  Perfektní rukojeť(směs korku s gumou), očka  bez chyby a neskutečný blank. Co už tyto pruty přežily ……….

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 8. (celkem z 8)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Bazar Typ na vhodný prut k naviáku Penn Slammer 560 na Soroyu

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(15)
(115)
(17)

Nahrávání ... Nahrávání ...