Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Norsko, ženy a rybolov

  • Toto téma obsahuje celkem 8 odpovědí. Do diskuze (8 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel jindra a poslední změna proběhla před 14 roky a 7 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 9 příspěvků - 1. až 9. (celkem z 9)
  • Autor
    Příspěvky
  • #3229
    jindra
    Člen
    (66 odpovědí)

    Tak se mi tak zdá, ?e se tady v?ichni bijem v prsa, jak nám to s těma rybama jde, co jsme kde chytili ale tak trochu zapomínáme na na?e drahý polovičky a na ?eny – rybářky vůbec. Máme tu na chatu dvě jestli se nepletu a myslím, ?e bychom se od nich mohli učit. Mě to tak letos napadlo, proto?e, kdy? se tak ohlídnu za leto?ní sezónou, tak musím říct, ?e kdy? k nám někdo přijel s holkama, v?dycky jim to ty baby nandaly, pokud jde o ryby. Mně nevyjímaje, viz moje dítě s polakem 94(já jen 92). Jestli to není ten důvod, proč někteří říkají: Do Norska bez bab 🙂

    #5888
    honza dufek
    Účastník
    (1494 odpovědí)

    Haničky loŇská skorometrovka….:)

    #5891
    stipko
    Účastník
    (980 odpovědí)

    Tento rok sme brali sebou man?elky a skutočne nám to nandali. Skrátka, prvé ryby boli v?dy ich a aj počas celého lovu na na nich lepili. My ostatný sme ?ahali drobotinu.

    Mali sme za to, ?e vyd?ia deň, dva a budú si chodi? po výletoch.

    Nestalo sa a vydr?ali na lodi aj tých 10 h. Akurát sranda bola s hľadaním WC…. 🙂

    Budúci rok ne-e, ale ďal?í sa tresky majú na čo te?i?.

    #5893
    vlastina
    Účastník
    (226 odpovědí)

    :-))))))))))) pane Stipko,berte jim na loď kbelík a? se ne?inýrují

    já to tak dělám:-))

    #5894
    miri1
    Člen
    (30 odpovědí)

    Pří?tí sezonu beru sebou taky man?elku .Jen?e nevím jestli ji dostanu na loď .Má trochu fobii z velké vody a tak neví čím ji mám motivovat .Mám na to rok něco vymyslet

    #5895
    Jirka
    Člen
    (40 odpovědí)

    Jaru?ka a její první treska v ?ivotě :o)

    #5899
    Radek Mašinda
    Člen
    (41 odpovědí)

    Já byl před dvěma lety z jedenactiletou dcerou.?lo jí to tak,dobře,?e někteří dospělí byli na mrtvici.Tak?e si myslím ,?e ?enský nevaděj a jde jim to.

    #5937
    dalibor
    Účastník
    (298 odpovědí)

    Bogen – Srpen 2009

    Věrka a Irenka

    Treska obecná 102 cm , treska tmavá 92 cm

    #5939
    jindra
    Člen
    (66 odpovědí)

    No, jak vidím, s těma babama to v?ude funguje stejně. Ze mě si ty moje je?ibaby po leto?ku pořád dělaji srandu, jestli bych u? se to taky nechtěl naučit. To, ?e jsem jim celou dobu ryby gafoval, sundaval je z háku, navazoval návazce a je?tě je vozil na top místa si u? nikdo nevzpomene. Zkrátka, ka?dej dobrej skutek má být po záskuze potrestán :-).Ale já jim to přeju.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 9 příspěvků - 1. až 9. (celkem z 9)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Norsko, ženy a rybolov

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(15)
(115)
(17)

Nahrávání ... Nahrávání ...