Nápověda Doporučujeme:
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 4. (celkem z 4)
  • Autor
    Příspěvky
  • #3286
    Daniel Křenek
    Člen
    (31 odpovědí)

    Dobrý den, máte někdo zku?enost s lovem vět?ích mníků v oblasti Bakkan Wahl? Ve staré diskuzi jsem narazil pouze na zmínku, ?e se dá velký mník ulovit poblí? ostrova Husoya, co? je ale dál a více na otevřeném moři. My tam jedeme v dubnu, tak?e mů?e být problém se kvůli počasí na toto místo dostat. Na podmořskou mapu a houbky přes 100m u? jsem koukal, ale zajímali by mě konkrétní zku?enosti. Děkuji

    #6525
    Sim
    Správce
    (11222 odpovědí)

    Nejsem fundovaný mníkobijec, ale dle rad Dejvické Zbíječky musí? najit hloubku min 150m s tvrdým pórovitým dnem. Je pravda, ?e na Bakkanu se mníkům skoro nikdo nevěnuje a honí se za treskami a halibuty. Duben je dobrý termín loni u Karola na polostrově Garten jich chytili několik přes 20kg. Garten je asi 14km od Bakkanu. Na Gartenu se chytá a? 300m hluboko.

    #6528
    honzak
    Účastník
    (2580 odpovědí)

    Chytal jsem na Bakkan Wahlu v roce 2007 a mníky jsem chytal kdy? nebraly ryby opravdu od 100m ní?e. Ale jak pí?e Michal lov mníků není moc zajímavý i já raději chytám Dor?e, Kelery a pokou?ím Halibuty. Jenda

    #6529
    Daniel Křenek
    Člen
    (31 odpovědí)

    Díky za odpovědi. Na tresky se samozřejmě také chystáme, ale pokud to počasí dovolí, chceme zkusit i vět?í hloubky s přírodní nástrahou. Na hloubky u? jsem koukal a nějakou představu mám, ale slo?ením dna si zatím nejsem moc jistej, proto?e značky na mapách jsou od sebe dost vzdálené, tak?e si to dno asi budeme muset o?ukat. Jinak halibutovi bychom se určitě také nebránili 🙂 Ka?dopádně plánů a představ je hodně, ale jaká bude realita se teprv uvidí.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 4. (celkem z 4)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(15)
(115)
(17)

Nahrávání ... Nahrávání ...