Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 281 odpovědí. Do diskuze (50 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel kulik a poslední změna proběhla před 5 roky a 5 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 181. až 195. (celkem z 282)
  • Autor
    Příspěvky
  • #300638
    kvlada
    Účastník
    (70 odpovědí)

    Ahoj v sobotu jsme se vrátili Averoy a opět spokojenost.Počasí nám tentokrát až tak nepřálo,pršelo a vítr,ale naše vybavení to bez větších problémů zvládlo.Také ryb bylo méně než jiné roky.Museli jsme hledat,avšak limit bez problémů nachytán za pět dnů.Štozubci,polaci.Cesta naprosto bez problému,přes celnici jsme projeli bez problémů.Jezdí nás 6 kusů.Tentokrát jsme měli dva nováčky 18 a 25 roků,ale zkušené rybáře.K nám již starším zapadli bez problémů.Jsme již dědové 60- 67.Jenom každý rok pociťuji jak jsem neohrabanější,ale na druhou stranu hlava si pořád věk nepřipouští.Tak snad zase za rok

    #300650
    Salmon
    Účastník
    (603 odpovědí)

    Včera hodně foukalo, tak se jelo do obchodu a cestou i na houby.

    Tady se nehledají, ale sbírají 🙂

    Dneska budeme teprve vyrážet, tak snad tady konečně bude fotka s rybou XXXL😉

    #300690
    Salmon
    Účastník
    (603 odpovědí)

    Tak včera odpolední výjezd na vzdálenější loviště. Malý Ráďa si chytil svoji životní rybu a i ostatní nejeli s prázdnou. Další fotky snad dodá Radek st..

    Treska měla 124 cm a20 kg🙂

    #300704
    Solny
    Účastník
    (677 odpovědí)

    Ahoj Adame…koukám,že tam máte houbařské a rybářské žně.  Pozdravuj Kudlu a ať se daří!

    #300705
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Pepo, díky za pozdrav. Na reporty už máme mladé reportéry a já to sleduji z povzdálí. 😀

    #300720
    Salmon
    Účastník
    (603 odpovědí)

    Zdravím Tě, Pepo!

    Ano, ryby berou a houby taky mazec!

    My dnes byli vláčet a paráda!!! Sice jen polaci a do 80cm, ale chvílemi to bylo na hod! Dá se říci, že bys za den splnil limit pro dva 😀 Já vše na gumy od Miloše z Ústí a tímto mu na dálku děkuji 😉🐟

    Zítra máme poslední den, tak jen někam pro pár makrel na gril a do udírny 🙂.

     

    #300898
    Salmon
    Účastník
    (603 odpovědí)

    Hlásím návrat z Averoy.
    Zhodnocení asi tajto: makrely v podstatně menším množstvím, než předešlé roky, totéž treska obecná 🙁
    Jinak se dalo nachytat téměř vše.
    Letos jsme se tam setkali se super partou a to už dělá polovinu dobré dovolené!
    Bohužel se mi nepodařilo chytit pollacka kolem metru a ani vysněného halibuta. Ten mi však vyjel za gumou, ale nepřesvědčil jsem ho.
    Já letos většinu odchytal na gumy od Miloše z Ústí a mohu jen chválit a doporučovat!!!
    Nějakou tu hodinu jsme věnovali i lovu na maso a podařil se mi štikozubec 108cm a i jedna kočka. Ta byla má první. Naopak na gumu přišel žralok :-)))

    #300902
    kloboukatej
    Účastník
    (202 odpovědí)

    Další turnus v akci. Počasí  je bez stížností, mohli jsme chytat celý den a  docela brali, polaci, mníci, salátoví keleři, velké  makrely a především  štikozubci. Do půlnoci budeme vařit tresčí játra.  Událost  dne můj  mník 140 cm.

    • Odpověď byla upravena před 5 roky a 7 měsíci uživatelem kloboukatej.
    #300906
    Salmon
    Účastník
    (603 odpovědí)

    Gratuluji, Kloboukatej!!! 😉 My se jim letos nevěnovali. Tak snad příští rok.
    Mohu poprosit, kde jsi jej ulovil? 😉
    A jak velcí štikáči? My měli 95% do 80cm. Jen dva byli přes metr.

    #300912
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Taky se připojuji ke gratulaci. Je to krásný kousek a zdravím celou Vaší partu. Ať se daří i nadále.

    #300943
    Harty
    Účastník
    (1243 odpovědí)

    Zdravím Tě, Pepo! Ano, ryby berou a houby taky mazec! My dnes byli vláčet a paráda!!! Sice jen polaci a do 80cm, ale chvílemi to bylo na hod! Dá se říci, že bys za den splnil limit pro dva 😀 Já vše na gumy od Miloše z Ústí a tímto mu na dálku děkuji 😉🐟 Zítra máme poslední den, tak jen někam pro pár makrel na gril a do udírny 🙂.

                                                                                                    Ahoj Salmone. Taky nedám dopustit na ty gumy od Miloše a v naší partě je používají všichni. Co mě ale zajímá je, jaká barva se ti nejvíce osvědčila. Nebo kdy a kde jakou používáš. Na jaře byla top hořčice -kterou už nemám, ale co mě poslal podobnou barvu, tak fungovala skvěle. Hodně dobrá byla fosforová a všechny metalické. Jedu na Averoy za pár dní, tak jsem natěšenej, jak je opět namočím. Hlavně aby se nám Miloš ,pro velkej  zájem neotrávil.

    #300961
    Salmon
    Účastník
    (603 odpovědí)

    Čau Harty!
    Já si nechal od Miloše na poslední chvíli poslat pár kousků na zakázku v černé průhledné barvě se stříbrnými flitry. Dost jsem na ně sázel a fungovaly výborně 🙂 Další výborná byla měděné barvy, průhledná a s flitry. Obecně mi fungovaly hodně gumy s třpytkama.
    Ale když jsem nějakou potřeboval po útocích kelírků nebo makrel vyměnit, tak jsem kolikrát sáhnul i po barvě, která popírala veškerou logiku! Často jsem v době braní i dobíral poslední kusy v krabičce, abych měl místo na příští nové 😀
    Vloni a předloni jsem nejvíce nachytal na modré se stříbrnými flitry. Letos jsem je neměl, tak nemohu posoudit.
    Důležité bylo najít místo, kde byli a naservírovat jim to. Jinak platí obecné rady o barvách od Miloše 😉

    #300980
    Harty
    Účastník
    (1243 odpovědí)

    Ahoj, tak těch černých mám několik druhů a jestli mám tu co ti poslal Miloš na poslední chvíli -nevím. Výhodou je, že když logika nefunguje, tak vždy nějaká barva ano. Jedu na Averoy po třetí. Sice na jiné místo než dříve, ale snad se včas zorientujeme. Jen to počasí aby vyšlo- je tam poměrně větrno.

    #300981
    Vydra
    Účastník
    (749 odpovědí)

    to Salmon: krásný fotky.

    #300982
    zizi1
    Účastník
    (21 odpovědí)

    Ahoj tak marně čekám na nějaké info a hlavně foto od Mortena 😉

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 181. až 195. (celkem z 282)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(15)
(115)
(17)

Nahrávání ... Nahrávání ...