Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Aktuální informace z Norska

  • Toto téma obsahuje celkem 83 odpovědí. Do diskuze (27 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Hans a poslední změna proběhla před 14 roky a 6 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 46. až 60. (celkem z 84)
  • Autor
    Příspěvky
  • #5847
    miri1
    Člen
    (30 odpovědí)

    To mikr ano je to přesně ona bohu?el jsem ji nenafotil .ale ten popis sedí naprosto přesně .proplouvali pod hejnem makrel .Na echolotu se jevily jako keleři .mám je doma jsem zvědav jestli budou k jídlu .stáhnul jsem tu drsnou ků?i jako na?eho okouna .?lo to dobře .

    Děkuji jance za informaci

    #5854
    Sim
    Správce
    (11223 odpovědí)

    Kapitán Mark /SOROYA/ mě poslal fotky z minulého týdne, kdy ukončil sezónu.

    Treska 141cm 22kg

    #5855
    Sim
    Správce
    (11223 odpovědí)

    Treska 138cm 27kg

    #5886
    Sled
    Člen
    (2 odpovědí)

    Ta treska z volného moře na poslední fotce má kolem ocasu smyčku z lana – jaký je důvod ? Pomůcka při vytahování ryby přes bord lodi ?

    #5889
    Sim
    Správce
    (11223 odpovědí)

    Na té smyčce ji vá?ili, aby se neporanila a mohla se je?tě potom vyfotit.

    #5942
    Sim
    Správce
    (11223 odpovědí)

    Soroya dnes.

    Počasí velmi větrné, ale přesto jsme na?li chvilku, kdy se dalo vyjet. Dnes se povedlo pár klerů přes 12kg. Obecňačky do 9kg.

    #5943
    Sim
    Správce
    (11223 odpovědí)

    #5944
    Sim
    Správce
    (11223 odpovědí)

    #5946
    Sim
    Správce
    (11223 odpovědí)

    A máme zde čerstvou aktualitu, kterou přinesl policista Steinar. Sámové zde shroma?ďují soby pro přepravu na pevninu, trochu předtím slavili a dnes se s vrtulníkem zamotali do vysokého napětía zřítili se na skály. Celý ostrov odstavili na pár hodin od elektrického proudu. Na?těstí se nikomu nic nestalo, jen to odskákala ta helikoptéra. Alkohol jako mo?nou příčinu ne?těstí, Steinar vyloučil.

    #5947
    Radislav Kryl
    Účastník
    (484 odpovědí)

    Ahoj Michale, co to má znamenat? To jste ulovili vrtulník pomocí speciální Vietnamské zbraně ZDBTPSV(zvlá?tě dlouhá bambusová tyč, pro srá?ení vrtulníků)? Doufám,?e se nikomu nic nestalo, proč k tomu něco nenapí?e??

    #5960
    Sim
    Správce
    (11223 odpovědí)

    Dnes tady bylo soustu fízlů kvůli tomu vrtulníku. Přijeli i experti z Alty, proto?e to chtějí pořádně vy?etřit. Sámové asi přijdou o nějaké dotace kvůli této nehodě.

    Rybolov

    Dnes ráno ?lo opět vyjet. Standovi se na 140 metrech povedl halibut 27 kg 129 cm. Brali i tresky nej 130cm 18kg. na kelery jsme dnes nenarazili. Limit u? máme nachytaný, teď u? jen nějakou trofejku, ale má se zkazit počasí, tak asi teď posedíme trochu na baráku. Stejně máme ruce jako jeřáby, tak?e malá pauza přijde vhod. V?e uloveno na ?védský pilkr se třpytkou.

    130cm 18kg

    #5961
    Sim
    Správce
    (11223 odpovědí)

    #5962
    Sim
    Správce
    (11223 odpovědí)

    Halibut 27 kg 129 cm

    #5965
    Josef Čtvrtnik
    Člen
    (274 odpovědí)

    Teda chlapci v?echna čest.Krásný ryby gratuluju.A přeju lep?í počásko.Zdar

    #5966
    honzak
    Účastník
    (2580 odpovědí)

    Ahoj rybáři, musím Vám v?em jen gratulovat!!!!!!!!!!!!!moc krásné ryby? Kde a na co byl chycen ten pěkný halibut?

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 46. až 60. (celkem z 84)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Aktuální informace z Norska

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(15)
(115)
(17)

Nahrávání ... Nahrávání ...