Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Itinerář cesty na Vingsand

  • Toto téma obsahuje celkem 5 odpovědí. Do diskuze (3 diskutující) se naposledy zapojil uživatel radek a poslední změna proběhla před 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 příspěvků - 1. až 6. (celkem z 6)
  • Autor
    Příspěvky
  • #356206
    radek
    Účastník
    (720 odpovědí)

    Ahoj všichni, rozhodl jsem se založit nové vlákno, protože si myslím, že by mohlo pomoci více liden, než jenom mě.

    O co vlastně jde: 10.8. mám nástup ve Vingsandu, jedu jen se synem 19 let a chtěli bychom si po cestě udělat pár zastávek, spojených s ubytováním, abychom poznali pokud možno to nejzajímavější na cestě. Jezdím do Norska už 20 let, ale nikdy jsem se po cestě nikde nezastavil,vždy to bylo hurá na ryby a zpátky hurá , aby nerozmrzly. Teď to bude jiné. Rozhodl jsem se vyrazit již 5.8. z Prahy, nalodit se v klidu na noční trajekt Roztock-Trelleborg, druhý den pokračovat na pohodu až do oblasti Lillerammer, tam si sehnat ubytování a následující den, tj. 7.8. v městečku Otta odbočit na silnici č. 15, podél říčky stejného názvu pokračovat až do Geirangeru. Tak se pokochat nádherným fjordem, pokračovat dále přes Eisdal, trajektem na druhou stranu fjordu a přes Valldal dojet až na horní plošinu před ” Trolí stezkou “.Tam se pokochat tímto ( bohužel uzavřeným) ikonickým místem a vrátit se zpět do Valldalu. Jak už mi Janka radila, mohl bych pokračovat na Ocean Atlantic route, což také udělám, jenom si myslím, že na trase do Allesundu je určitě něco hezkého k vidění, ale potřebuji radu od Vás, zkušenějších. Někde bych opět přespal a z Allesundu , nebo po cestě na Trondheim bych naposledy přespal a 10.8. bych dorazil do Vingsandu.

    Čili potřebuji vyplnit myslím 1 den v oblasti mezi Valldalem a Alesundem, popř. mezi Allesundem a Trondheimem.

    Ti, kteří si podobnou cestu již zažili, prosím o radu.

    Děkuji všem

    • Téma bylo upraveno před 3 měsíci uživatelem radek.
    #356229
    radek
    Účastník
    (720 odpovědí)

    žádná dobrá rada co vidět? to mě udivuje, že i Janka nic neradí

    #356245
    Marin
    Účastník
    (52 odpovědí)

    ahoj, pouze můj názor: tudy z Lilehameru nahoru je ta cesta méně krásná než přes Laerdal a Stryn. Okolo toho Strynu je to nekustečná krása. Dechberoucí. Laeradalský tunel dlouhý 24km. To je taky zážitek.

    Ten Stryn absolutn doporučuji, tam mne to doslova sestřelilo, krádnější přírodu jsem nikde neviděl..

    Jen jsem projížděli a mrzelo mne, že jsem tam nespali v kempu a nezůstali déle.

     

    #356246
    radek
    Účastník
    (720 odpovědí)

    moc děkuji za radu, podívám se na to

     

    alespoň někdo se ozval, zaplať pánbůh

    #356263
    Vendys
    Účastník
    (43 odpovědí)

    Pokud máte facebook, tak bude možná lepší napsat na skupinu Cestujeme do Skandinávie: Norsko, Švédsko, Island… | Skupiny | Facebook

    Tady se opravdu ve větší míře řeší jen rybolov, nikoli cestování 🙂

    Užijte se Norsko a rybačku 🙂

    #356265
    radek
    Účastník
    (720 odpovědí)

    také dobrý nápad, já jen, že vždy tady čtu příspěvky kluků, co jedou na ryby, kde se zastavili, co viděli, kde to bylo hezké a pod, tak jsem toho chtěl využít, ať se podělí o informace

     

Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 příspěvků - 1. až 6. (celkem z 6)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Itinerář cesty na Vingsand

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(22)
(165)
(27)

Nahrávání ... Nahrávání ...