Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Konference RYBOLOVNORSKO s degustací vín – Jižní Morava Odpověď na: Konference RYBOLOVNORSKO s degustací vín – Jižní Morava

#18700
MifakM
Účastník
(2601 odpovědí)

Dnes proběhlo první jednání s majitelem vinárny ohledně cen. Podle mne dopadlo celkem dobře. Zatím jsme se dohodli na rámcové ceně na 1 osobu i s ubytováním. Cena bez ubytování je ještě v jednání, stejně tak přesný obsah jídelníčku. Nicméně majitel přislíbil, že se vyšvihnou a zahrnou nás jak množstvím, tak pestrostí rautu. Jinými slovy nehorázná ŽRANICE (Mikulčák může potvrdit).

Cena včetně :

– ubytování na 1 noc včetně bohaté snídaně

– pronájem kompletně zařízeného konferenčního sálu (až pro 150 osob)

– nealko občerstvení během konference

– oběd

– večeře

– volná degustace vín

– studené mísy (sýry, uzeniny, pečené maso, masové rolády, zabíjačkové pochoutky, paštičky a pod.) podávaných během večera

– neomezená konzumce vína, kávy, čaje, nealko nápojů po celou dobu rautu (cca od 18:30 hod do pozdně ranních hodin)

– živá hudba

!!! 1.050 Kč/osoba !!!.

Jen pro zajímavost a porovnání:

Standardní cena ubytování je 650 Kč a cena za nabídnutý raut je zhruba 700 Kč. Pronájem konferenční místnosti 1300 Kč/hod (bez občerstvení).

Ovšem vše má rub i líc. Při tak velkém objemu jídla, je podmínka zaplacení 50% zálohy do srpna 2011. To všichni doufám chápete. Přesnější informace o platbě uvedu později.

Ke konečné ceně je pak nutno ještě přičíst poplatek za R.Korna (přesněji to budu vědět až později – současný odhad: 150-200 Kč). Budu velmi rád pokud mi do soukromé zprávy napíšete, zda máte o něj vůbec zájem, či nikoliv, abych mohl případně pozvání stopnout.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(17)
(130)
(22)

Nahrávání ... Nahrávání ...