Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Bakkan Wahl 2012 Odpověď na: Bakkan Wahl 2012

#38374
janek.su
Člen
(176 odpovědí)

Pozdrav z Bakkanu,

teď jsme se vrátili z moře, byli jsme na Melsteinu a v okolí, dostali jsme nějaké tipy, druhá parta se vydala za sádky doleva. Ti přivezli halíka 90 cm, a asi 6 doršů. My jsme měli mníky, kelery, poprvé jsme narazili na keleří hejna, a bylo mezi němi i dost pokaků okolo 70 cm. Mě se podařil jeden větší, 91 cm. Podle mého názoru začínají najíždět ryby, na dvou lodích chytili po jedné vypasené makrele, tak to budou asi ti vyslaní průzkumníci. Keleři byli od 25 do 60 cm. Jednoho krásně červeného dorše 70 cm. Co jsem viděl ve filetárně,- jednoho dorše 120 cm, nějaké pěkné kelery, dorše, 50 cm okouník, a spoustu těch kelírků.

Myslím že kdo přijede po nás, že už to bude mít snadnější. Samozřejmně se místní velice snaží, dnes ránu už pokládali sítě i na levé straně Melsteinu.

Měli jsme krásné počasí, jsme opálení,jen mám malou mrzutost, fotil jsme si dvě brosmy na jednom návazci, a sednul jsem si přitom na zapnutel foťák, :-S:-S:-S:-S, už to asi nerozchodí:-(

Ještě bych psal, ale už tady voní kotlety, tak se jdu zúčastnit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(5)
(19)
(142)
(24)

Nahrávání ... Nahrávání ...