Nápověda Doporučujeme:

Nielsen House

Chata Nielsen House

      • Cena za deset dní pro 8 osob včetně dvou lodí Kvaerno 660, GPS/Echo Garmin, 150HP Yamaha je 114.800,–NOK.

Nachází se na proti Hasvik Hotelu. V domě jsou 4 ložnice a 8 lůžek. Ke kotvišti lodí je to asi 5 min pěšky. V přístavu se nachází krytá filetárna s mrazáky pro Vaše úlovky.

Nilsenhuset je oblíbený dům pro větší skupiny. Nilsenhuset má prostornou koupelnu se sprchou sprchu a 2x toaletu.Kuchyň je vybavena sporákem, lednicí, mikrovlnnou troubou, myčkou, varnou konvicí, kávovarem a vším, co budete potřebovat pro jednoduché vaření. Nechybí ani mrazák na uskladnění potravin.

Nejlepší místa pro rybolov jsou jen 3km od přístavu. A pokračují JZ od ostrova směrem ke zlomu pevninského šelfu. Soroya je jedinečná tím, že tento zlom se nachází velmi blízko pobřeží. Součástí pronájmu domu jsou 2 hliníkové lodě 6m 50Hp Yamaha čtyřtakt vybavené barevným echolotem a plotrem s námořní mapou Garmin Bluechart, kde jsou vyznačena místa pro úspěšný rybolov. Na pronájem lodi je nutné uzavřené rybářské pojištění Allrisk, objednejte zde https://rybolovnorsko.cz/allrisk-a-s/ Tento ostrov omývají vody Barentsova moře, které je velmi bohaté na ryby. Každoročně připlouvají k břehům Soroya miliony matečných tresek, které Norové nazývají Skrej, aby zde splnily svoji rozmnožovací povinnost. Ještě zajímavější je však fakt, že tyto trofejní ryby po vytření neodplouvají pryč,jako se děje od Lofot směrem na jih, ale zůstavají celoročně v okolí ostrova.

 

Přístav, kotviště lodí, filetárna v Hasviku.

 

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(7)
(91)
(13)

Nahrávání ... Nahrávání ...