Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Multiplikátor s digitálním ukazatelem odvinuté šňůry

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 8. (celkem z 8)
  • Autor
    Příspěvky
  • #349781
    Jirkabo
    Účastník
    (3 odpovědí)

    Zdravím.

    Jaké máte zkušenosti s těmito multiplikátory? Konkrétně WFT Line Counter 875. Naprogramovány na jejich šňůry. Počítadlo funguje bezkontaktně a velmi přesně,  píše výrobce.

    Příklad: na cívku se má vejít 360 m WFT KG Strong 39 kg (0,25 mm). Navinul jsem 350 m této šňúry (posledních cca 20 m už drhlo). Naprogramoval jsem tuto šňůru. Ukazatel ukazuje 300 m. Po odvinutí cca 2 metrů ukazatel ukazuje, že jsem odvinul 1 m. Co je špatně?

    Jirka

    #349794
    Fish
    Účastník
    (307 odpovědí)

    Musíš pletenku stáhnout pryč a namotat znovu přesně podle návodu. Potom ti to bude ukazovat přesně. Jiná cesta není, mám ho taky.

    #349799
    Jirkabo
    Účastník
    (3 odpovědí)

    Musíš pletenku stáhnout pryč a namotat znovu přesně podle návodu. Potom ti to bude ukazovat přesně. Jiná cesta není, mám ho taky.

    V návodu jsem vyčetl namotat pletenku, pak zapnout a nastavit. Možná jsem špatně přeložil návod. Jak je udělat správně?

    Děkuji

    #349813
    blesk
    Účastník
    (89 odpovědí)

    Musíš pletenku stáhnout pryč a namotat znovu přesně podle návodu. Potom ti to bude ukazovat přesně. Jiná cesta není, mám ho taky.

    V návodu jsem vyčetl namotat pletenku, pak zapnout a nastavit. Možná jsem špatně přeložil návod. Jak je udělat správně? Děkuji

    Ty překládáš návod? Proč? K tomu je český návod. Teda, jestli jsi to koupil v Čechách?

    #349846
    Jirkabo
    Účastník
    (3 odpovědí)

    Přišel jsem s prosbou o radu (od toho jsem si myslel, že fórum je) a ne se pitvat v tom, jestli jsem ho koupil v Česku

    #349891
    Sim
    Správce
    (11208 odpovědí)

    Potřebuješ český návod napiš mě na rybolovnorsko@gmail.com

    Pošlu ti ho.

    #349915
    Sim
    Správce
    (11208 odpovědí)

    Ahoj, máš ho tam. Pokud se někde sekneš, tak napiš. Zkusím ti poradit.

    #350489
    Jirkabo
    Účastník
    (3 odpovědí)

    Zdar.

    Konečně jsem se dostal k tomu, abych touto cestou poděkoval Simovi za návod a pomoc. Posláno na přezkoušení. Snad to opravdu nebude rukama ale tou elektronikou.  Tak ještě jednou děkuji, Michale.

    Jirka

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 8. (celkem z 8)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Multiplikátor s digitálním ukazatelem odvinuté šňůry

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(11)
(100)
(15)

Nahrávání ... Nahrávání ...