Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Pojištění 2011 – Kompletní vč. škod na ,,cizím majetku,, Odpověď na: Pojištění 2011 – Kompletní vč. škod na ,,cizím majetku,,

#19104
007krivanek
Účastník
(917 odpovědí)

To Zapa. Musím Vám trochu oponovat, i když nerad jelikož Vaše příspěvky bývají účelné a přesné.

Jestliže dojedu do Norska, půjčím si loď a hned první den urazím vrtuli, Tak Majiteli mohu říci , že mu ji pošlu z čech. Že u nás stojí 2 000,- ( chleba u nás stojí taky 20,- CZK )A co mi na to řekne ? ok, Až mi ji pošleš, tak budeš jezdit dál. A zbývající pobyt mohu chytat na brčko z mola. Jedu tam proto, abych mohl chytat každý den, když to podmínky dovolí.

To znamená , urazím vrtuli , zaplatím za ni 2-4000,- + práce ( a chtěl bych expresní , abych mohl druhý den znovu na vodu ) ta taky něco stojí. Nechám si vystavit doklad, zaplatím to, nafotím to a u nás si to u pojišťovny nechám proplatit se spouúčastí 500,- CZK.

Každopádně to nikomu nepřeji a sám jezdím tak , aby k tomu nedošlo.

Ale nikdy neříkej nikdy.

To, že lodě ( NOR ) by měl mít každý pojištěný je jasný. Ale je tam spoluúčast, která nebývá malá. A uražená vrtule je spotřebák, který ani Nor nebude na pojišťovnu hlásit.

Tady jde o pojištění způsobené na věcech třetí osoby. Lodě, motory, vybavení rybářské, foťáky při SPORTOVNÍM RYBOLOVU NA MOŘI.

Zítra odjíždíme na TITRAN. Pojistku za 99,- na den sjednanou máme.

Doufám, že se nic nepřihodí. A kdyby náhodou ano, rád se podělím

příspěvkem o průběhu likvidace způsobené škody.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(6)
(85)
(13)

Nahrávání ... Nahrávání ...