Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Pojištění 2011 – Kompletní vč. škod na ,,cizím majetku,, Odpověď na: Pojištění 2011 – Kompletní vč. škod na ,,cizím majetku,,

#18809
Segnorita
Člen
(4 odpovědí)

Ahojte, zapomeňte na standardní cestovní pojištění, na pojištění u platebních karet, je jedno zda je stříbrná, zlatá nebo platinová.

Jezdíme jezdíme na moře a sami si loď řídíme.Pak je krytí vždy ve výlukách.Nejde o standardní sporty.

Jakmile skočíme do lodě, je nutné mít buďto připojištění rizikových sportů nebo speciální pojištění pro rybáře.A pojištění škod na cizích věcech mají pojišťovny všechny ve výlukách.Stejně jako veškeré další škody.Loni jsem si dala tu práci a prošla všechny pojišťovny co působí na našem trhu.Úplně ve všech jsem narazila na stejný problém.”je to ve výlukách” a stálo mne to spoustu hodin času a vysvětlování.Někde se na mne dívali jak na …., jinde pouze kroutili hlavou.Ale letos jedu až v květnu, ale pojištění už mám.Našla jsem společnost která má pojištění přímo pro rybáře, kde je vysloveně uvedeno že kromě cestovního pojištění obsahuje odpovědnost za věci, které máme za účelem rybolovu půjčené.Včetně lodě, motoru, navigace a dalšího spolu s pojištěním spoluúčasti z havarijního pojištění lodě, které mají provozovatelé lodí u svých Norských pojišťoven.

Na 9 dní mne to komplet stoji 890,- což si myslím, že je cena více než přijatelná.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(11)
(100)
(14)

Nahrávání ... Nahrávání ...