Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Neschází vám Polaci? Odpověď na: Neschází vám Polaci?

jigin1
Účastník
(984 odpovědí)

Ták kluci oživíme toto vlákno:-DSezona se blíží a po výstavách nastáva ta pravá horečka…To množství poznatků co jsem pozbíral od vás přátelé,se budu snažit sprostředkovat na tomto vláknu.Viděl jsem zpoustu nástrah, které mi přišli norkové ukázat a věřte, že některé byly umělecké dílka a překvapily i mně:-PVšeobecně sa dá říct že nadále pokračuje trend zmenšování nástrah a zjemňévání náčiní…mluvíme samozřejmě o pobřežních mělčinách…zajimavé byly diskuse ohledně barev nástrah.jednoznačně vyplývá,že tá barevná škála je fakt pestrá a bez pořádne pestré skladby nástrah se vláčkař specializujíci se na lov polaků v mělčinách neobejde.I já jsem loni zažil několik mrtvých dnů,kdy bolo těžké trefit se do barvy a velikosti nástrahy,kterou polaci intenzívně dobírali…Eistuje hodně situací,které mají vlyv na braní.je to hlavně sluníčko,vítr,období v roce,příliv a odliv,ranní a večerní hodiny atd…Specializace na lov Polaků,nabídla rybářum nové dimenze v mořském rybolovu a jsem rád,že naše řady se pořád rozšiřují…..

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(7)
(91)
(13)

Nahrávání ... Nahrávání ...