Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Mosty v Dánsku Odpověď na: Mosty v Dánsku

#12348
tojekonec
Účastník
(90 odpovědí)

dusivka napsal: Chceme jet do Norska posledni tyden v cervenci pres Dansko pomoci trajektu Puttgarden – Rodbyhavn, hlavne kuvuli flexibilite – nic neobjednavat dopredu a koupit listek az na miste. Tenhle trajekt by mel jezdit co pul hodiny.

Nejel nekdo tuhle cestu? Michelin mne udava poplatky na ceste do osla cca 1300 kc – da se tomu verit? A netusite nekdo jak se muze lisit cena trajektu na miste oproti koupeni dopredu?

Diky za kazdou zkusenost.

T

Ahoj, my tuhle trasu jezdíme víceméně pravidelně – sice jen cestou zpět, protože cestou tam máme rezervaci Rostock – Gedser, ale po cestě zpátky je dobré mít “zadní vrátka” v podobě flexipřevozu do Německa. Přeci jenom odhadnout jízdu přesně na čas (nebo radši s rezervou) je obtížné, může se něco stát apod…. Takže spoléhaní na přesný čas jsme vyřešili sice kilometrovým nárůstem, ale mnohem rychlejší a časově nezávislou cestou Roedby – Puttgarden. Stojí to 67 EUR včetně devíti lidí v autě a délka jízdy je 45 minut. Lodě jsou zhruba stejně velké jako Rostock – Gedser, ale hlavně – nemusíš mít pevnou rezervaci a stejně se na loď dostaneš. A když náhodou ne, tak jede za půl hodiny další, do který určitě vjedeš… Jinak je potřeba po cestě ještě počítat s poplatkem do Švédska – my opět radši jedeme po Euromostě Kodaň – Malmö (cca 37 Eur)- je to totiž rychlejší a nemusíš opět spoléhat jen na jízdní řád trajektů. Jinak v Norsku poplatek 2* 20,-NOK… Štastnou cestu!

P.S. Cena se neliší koupí dopředu – zůstává stejná i na místě.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(1)
(0)
(13)
(1)

Nahrávání ... Nahrávání ...