Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Maledivy Big Game, Popping GT Odpověď na: Maledivy Big Game, Popping GT

#50433
sandokan
Účastník
(171 odpovědí)

kim napsal:

Na chvíli se vrátime k rybolovu.Loni jsem na Filiínách jednal s čecem, který tam žije a postavil loď určenou pro rybolov. Něco jsem mu o mořském rybolovu řekl, a tak se zařídil. Před dvěma dny mě však napsal toto : Chtel jsem je informovat, jak se dari. Jezdime na more v podstate 3 x do tydne, meli jsme spoustu zakazniku, z nichz nekteri i meli zkusenosti s morskym rybolovem, ale mam spatny pocit, protoze toho zatim moc nechytame. Opravdu netusim, v cem je chyba, zkousime vse, menime navnady, menime hloubky, zavazi – a chytli jme 3 tuna a jednu rybu, kterou mam na webovkach. Na fishfinderu toho vidime spoustu, ale bida . . .Proto se neodvazim napsat nekomu z ceska, a kdyz se nekdo ozve, tak mu rikam tohle. Aby sem nekdo cestoval jen kvuli tomu a pak se vracel z more bez ryby, to bych se hanbou propadl. Ted jsem potkal nejakeho americana, co tu zije a tvrdi me, ze nas to bude ucit, ovsem mam pocit, ze je to dalsi z rady kecalku, co s nama uz na mori byli, a nic noveho nam neprinesli, myslim nejake poznatky o tom, co je spatne.

Lod je super, program maji ti lide taky dobrej, proto jsou v podstate v pohode, i kdyz se nic nechyti [zasnorchluji, pohraji si s harpunou, naji se a napiji, co hrdlo raci”> ale ja sam jsem z toho spatnej.

No, uvidime, snad na to prijdeme, a ja budu moct dat lepsi zpravu v budoucnu Milan.

Dávám to sem proto, zda se najde kolega se zkušenostmi při lovu v tropických mořích. Tam kde žije (ostrov Bohol, Panglao a zajíždí k Cebu)se vyskytuje 8 druhů žraloků a další ryby. On tyto stránky čte a mohl by se poučit. Podotýkám, že nikdy nebyl rybář, ale dal se na to.

Má webové stránky.

Čekal jsem, jestli se toho nechytí někdo zkušenější, když nic, tak si dovolím odpovědět. Tropická moře jezdím asi 5 let, vždy 1x za zimu si udělám radost a vyrazím někam do tepla. Byl jsem v Karibiku, na Kubě, Seychely, Maledidy, Thajsko. To co tady popisuje Kim, že jeho kamarád na Filipínách se nějak nemůže trefit do ryb, tak bych pořisoudil obrovskému rybářskému tlaku v pobřežních vodách, vemte si kolik lidí žije v Polynésii. Bude určitě potřeba vyjet dál na otevřené moře a výsledek se dostaví. Podle mích zkušeností se nejvíce ryb nachytá na šelfu, což v případě Seychel bývá i 5Okm od pobřeží, záleží, kde bydlíte. Mám pár přátel, kteří mě zvou na Filipíny, protože tam mají svůj dům i rekreační loď, ale o nějakých zajímavých úlovcích nikdo nemluví a to je důvod, proč se mě tam tak nějak nechce a volím raději dražší dovolenou a řídím se heslem “Slunce svítí všude, ale ryby jsou jen někde”. Přeji vám hodně úspěchů a napište až se to tam rozjede. Rád přijedu na ryby.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(5)
(19)
(139)
(24)

Nahrávání ... Nahrávání ...