Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Maledivy Big Game, Popping GT Odpověď na: Maledivy Big Game, Popping GT

kim
Účastník
(1879 odpovědí)

Na chvíli se vrátime k rybolovu.Loni jsem na Filiínách jednal s čecem, který tam žije a postavil loď určenou pro rybolov. Něco jsem mu o mořském rybolovu řekl, a tak se zařídil. Před dvěma dny mě však napsal toto : Chtel jsem je informovat, jak se dari. Jezdime na more v podstate 3 x do tydne, meli jsme spoustu zakazniku, z nichz nekteri i meli zkusenosti s morskym rybolovem, ale mam spatny pocit, protoze toho zatim moc nechytame. Opravdu netusim, v cem je chyba, zkousime vse, menime navnady, menime hloubky, zavazi – a chytli jme 3 tuna a jednu rybu, kterou mam na webovkach. Na fishfinderu toho vidime spoustu, ale bida . . .Proto se neodvazim napsat nekomu z ceska, a kdyz se nekdo ozve, tak mu rikam tohle. Aby sem nekdo cestoval jen kvuli tomu a pak se vracel z more bez ryby, to bych se hanbou propadl. Ted jsem potkal nejakeho americana, co tu zije a tvrdi me, ze nas to bude ucit, ovsem mam pocit, ze je to dalsi z rady kecalku, co s nama uz na mori byli, a nic noveho nam neprinesli, myslim nejake poznatky o tom, co je spatne.

Lod je super, program maji ti lide taky dobrej, proto jsou v podstate v pohode, i kdyz se nic nechyti [zasnorchluji, pohraji si s harpunou, naji se a napiji, co hrdlo raci] ale ja sam jsem z toho spatnej.

No, uvidime, snad na to prijdeme, a ja budu moct dat lepsi zpravu v budoucnu Milan.

Dávám to sem proto, zda se najde kolega se zkušenostmi při lovu v tropických mořích. Tam kde žije (ostrov Bohol, Panglao a zajíždí k Cebu)se vyskytuje 8 druhů žraloků a další ryby. On tyto stránky čte a mohl by se poučit. Podotýkám, že nikdy nebyl rybář, ale dal se na to.

Má webové stránky.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(5)
(19)
(137)
(24)

Nahrávání ... Nahrávání ...