Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Filetovací nůž Odpověď na: Filetovací nůž

#13074
Václav Jun
Člen
(41 odpovědí)

sroubek282 napsal:

doufám,že tyto nože pánové nebrousíte doma na bruskách atd,tyto nože se brousí,ale říkají temu leštění,není to klasická bruska,co má každý v garáži.Tato domácí bruska tento nůž pěkně znehodnotí a je kumšt to potem dobře nabrousit zpět.

Jednou sem ho pučil a kámoš brousil  doma.Kámoš co to leští,tak pěkně potom prskal,od té doby začal trošku rezavět,myslím tím,jak ho  prohnal přes domácí brusku.

Mám Rapallu,sem s ním spokojen.

Zdravím, nedá mi to, někteří tomu říkají zviditelňování a všechno je mimo, ale potom se může jen tleskat. Mám přečteno skoro vše co jsem byl schopen najít a bojím se po tom všem co zde čtu, jen pípnout. Vím, že to sem nepatří, ale jsem z Karviné, jedu poprvé a mám problém s tím co vzít, když to bude třeba jednou. Denně sleduji diskuzi a chodím a nakupuji. Myslím, že než odjedu, bude rozvod, nebo mně nevezmou do autobusu. Dnes jsem koupil prut na vláčku a nůž Rapala. Mám spoustu prutů a spoustu nožů ale chtěl jsem se Vás zeptat sroubku, myslel jste to vážně s tím leštěním? Ten nůž má totiž ne jen pochvu :-D, ale i nějaký brousek, viz foto. Jinak zdravím všechny tunajši a když, tak se ozvěte založíme stranu. 😉

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte rybolov v Norsku v roce 2022?

(29)
(119)
(32)
(25)

Nahrávání ... Nahrávání ...