Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Dopravní předpisy – Skadinávie Odpověď na: Dopravní předpisy – Skadinávie

#9429
MifakM
Účastník
(2601 odpovědí)

2 treska008 : No já tedy nejsem žádný profesionální řidič, ale stejné pravidlo je platné i ČR. Jen u nás je upraveno další dopravní značkou před nájezdem na kruhový objezd a to “Dej přednost v jízdě”.  Viz novela silničního zákona z 1.7.2006

 

Cituji : “Do 1.7.2006 platila přednost na kruhovém objezdu: řidič vozidla vjíždějícího na kruhový objezd musel dát přednost vozidlům, která již po kruhovém objezdu jedou. Neplatilo zde tedy pravidlo přednosti zprava. Podle novelizace pravidel silničního provozu od 1.7.2006 obecně platí i na kruhovém objezdu platí pravidlo pravé ruky – pokud není přednost na kruhovém objezdu vyznačena dopravními značkami, musí dávat řidiči, kteří po něm jedou, přednost vozidlům vjíždějícím na objezd. Prováděcí vyhláška však stanoví povinnost vyznačit vždy dopravními značkami povinnost dát přednost při vjíždění na objezd, takže fakticky se pravidlo nemění. Od 1. 7. 2006 bylo pravidlo doplněno tak, že i v tomto případě jsou organizované útvary chodců, jezdci na zvířatech a průvodci se zvířaty postaveni na roveň vozidlům, jako je tomu ve většině ostatních případů úpravy přednosti.”

Já bych měl obavu spíše v Anglii, tam jsou pro nás řidiče připraveny rozhodně větší špeky. Stačí se podívat na následující obrázky.

 

 

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(5)
(19)
(138)
(24)

Nahrávání ... Nahrávání ...