Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Diskusní fórum RN Odpověď na: Diskusní fórum RN

#10447
Duke
Správce
(1352 odpovědí)

Začínám si dělat poznámky co opravit/dodělat:

– implementovat tiniMCE všude, tzn. i do editace příspěvku a do zakložení nových témat (to je ta lišta s ikonkama, jako tučné písmo atd.) Vyřešeno!

– zvýraznit příchozí SZ (nejspíš se to udělá tak, že vyskočí okno, že Vám dorazila nová zpráva a bude je nutné manuálně zavřít, to už snad nikdo nepřehlídne). Vyřešeno!

– k ikonkám jako upravit profil, uživatelská galerie atd. přidat tlačítko něco jako “zobrazit nové přízpěvky od mé poslední návštěvy” (po kliknutí by se zobrazil přehledný seznam témat kde přibyly příspěvky) Vyřešeno!

– prodloužení času na vložení přípspěvku (už se to jendou měnilo a myslím, že už se snad nikomu nestává, že by se mu příspěvek nevložil, ale i tak se na to podíváme) Vyřešeno!

– pro Marty: okno pro vzkazy, tím je na mysli chatbox? Nebo jak se občas stane že text končí jakokdyby za okrajem (to vyřešit chceme).  Prosím o upřesnění. Děkuji. Vyřešeno!

– vkládání fotek, s tím se to má tak, že tyto stránky jedou na běžném hostingu a tudíž nemáme vyhrazený server jen pro nás (což je pochopitelné, protože by to ročně vycházelo na několik desítek tísíc) na který by nebyl problém nahrávat fotky v plném rozlišení přímo z foťáku. Ovlivňující jsou dva faktory… 1. rychlost vašeho uploadu, 2. velikost fotky/souboru který nahrávate. Ale klidně můžete využít služeb http://www.imageshack.us , tam nahrát fotku a sem ji pouze nalikovat.

– a vůbec tak nějak celou diskuzi “učesat” Vyřešeno!

Vlastina: Celkem by mě zajímal důvod proč sem přestal chodit pan kapitán ZAPA, novou registraci zvládl bez pomoci, tak opravdu nevím…

Pokud jde o téma Aktuální informace z norska, tak není problém abych to promazal a nechal tam jen příspěvky s informační hodnotou, ale by to zas dalších dvacet uživatelů nebralo jako cenzuru… tohle jen o lidech 🙂

Čekám na další podněty k zlepšení diskuze. Prozatím díky

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte rybolov v Norsku v roce 2022?

(44)
(172)
(40)
(37)

Nahrávání ... Nahrávání ...