Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Budeme se lišit? Odpověď na: Budeme se lišit?

#9043
Pafka
Účastník
(3890 odpovědí)

Zdravím všechny a připojuji se do diskuze. Pokud nějaké samolepy nebo nášivky budou, určitě o ně bude zájem. Asi by bylo nejlepší, kdyby si to pod sebe mohl vzít Michal, protože to má stejně vztah k Rybolovu Norsko (nikde jinde by se asi distribuovat neměly). Finačně by to určitě nebylo náročnější než např. DVD a tak by se samolepy i nášivky mohly jednak prodávat, dále by pak mohly být i jako Michalův prezent při větších nákupech.  Současně bychom mu i dělali reklamu (doufám, že v naprosté většině případů pozitivní), což by pro něho nebylo také na škodu.

Já bych se přikláněl k variantě současného Michalova loga – jednak je pěkné a je i všeobecně známé. Dále pak už je samozřejmě i ve formě SW pro výrobu dosavadních výšivek. Udělat i stejné samolepy pak není pro žádnou, i středně velkou, firmu problém (a to v jakékoliv velikosti).

Jinak se mi jako alternativa líbí i návrhy “lado.sk”, jen bych možná zcela vyřadil text (je tam treska, takže určitě by nás nepodezírali, že jezdíme lovit losy či soby, vlajky pak samy o sobě vypovídají o tom, o jaké země se jedná).

A jedna prosba na závěr – jelikož odjíždíme na BAKKAN již za necelé 2 měsíce, chtělo by to pohnout … :-)) Pafka

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(5)
(19)
(139)
(24)

Nahrávání ... Nahrávání ...