Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Aktuální informace z Norska 2011 Odpověď na: Aktuální informace z Norska 2011

Vlkous
Účastník
(484 odpovědí)

to opasek – jak sám píšeš, celý zájezd byl 24 lidí….

Věřím, že se sem ještě někdo z oněch 24 lidí ozve a zpráva nebude napsaná “inkognito” jako ta tvoje. Jak vidno toto forum čteš, ale příspěvek máš první i s poděkováním.

Nechce se mi věřit, že by 24 lidí, kteří vyrazí do Norska na ryby, svěří své úlovky jednomu spolurybáři do jednoho auta. Já bych ti tohle neudělal! Nevěřím, že ani jeden z nich nevěděl, jak se dá dopadnout, když vás na hranicích zkonrolují.

Zvažujete nějaké kroky na obranu proti tak vysoké pokutě a poškození dobrého jména?

Pokud jste tak neskutečně vysokou pokutu dostali neoprávněně, máte svědectví majitele chaty, který by vám ho nedal, pokud by u něho onen počet rybářů nebyl ubytovaný, tak je namístě se bránit.

Přiznávám, že pokud bych vezl trofejní rybu, tak za určitých okolností, kdybych měl mít v jedné z beden místo, tak si trofejní rybu v celku přidám do této bedny s filetama.

Přizávám se, že mě by tam zavřeli, protože bych tolik NOKů dohromady nedal.

Na druhou stranu – v šesti lidech vozím 4 ( čtyři )klasické bedny na ryby s venkovními rozměry 80x40x23 a tak bych na případnou pokutu nadlimit nepotřeboval tolik, protože pokud bude něco nad limit, tak to budou řádově kila rozhodně NE desítky kil a to v 6 lidech.

Jak píše ZM, již se tady psalo v článku –Jak jsme přišli o ryby a 3000Euro. Jim se přihodilo to, že většina výpravy letěla letadlem a několik lidí vezlo úlovky. Po předchozí diskuzi a radám jak postupovat v takovémto případě, kdy část letí a část jede po vlastní ose, si vše pojistili tím, že si ofotili pasy a letenky a ty při kontrole na hraniccíh předložili a měli i svědectví majitele chaty. Nikdo již tady nenapsal, jestli se pokusili se nějakým právním či jiným krokem bránit.

Pokud mám pravdu a ta pravda je doložitelná, tak proč se nebránit. Proč nebránit dobré jméno – kohokoliv ??

Jasně nejde o vraždu, ale…. kdo ví, jestli pomalu nejde o zabití sportovního rybolovu v Norsku s možností odvéz si domů nějakou tu filetku – i když o ní mnoha RYBÁŘŮM vůbec nejde.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(17)
(130)
(22)

Nahrávání ... Nahrávání ...