Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Aktuální informace z Norska 2011 Odpověď na: Aktuální informace z Norska 2011

#20316
opasek
Člen
(1 odpovědí)

Ahoj kolegové,

I když jak tady pročítám tuhle diskusi, tak se asi nemůžu označovat za kolegu??? Já jsem jedno z těch hovad, masařů, nenežranců a buhví jak jste nás ještě nazvali. Konečně jsem se rozkoukal po návratu domů a koukám že se tu vůbec nic nezměnilo, teda pokud nebudu počítat cenu nafty.

Hlavně ta česká povaha!!!Ono soudit je strašně jednoduchý a hlavně když o tom vůbec nic nevím. Zaslechl jsem A, tak si ktomu přidám ještě B a hle je z toho neskutečné téma, kterým se můžu zviditelnit na internetové diskusi a hlavně že já jsem ten dokonalý a vše dělám jak se má podle pravidel a na ostatní budu házet tu špínu. Prostě česká povaha mi tady v tom strašně baví….

Nechci se tady nějak ospravedlňovat, jen napíšu jak to doopravdy bylo a pak si každý udělejte obrázek a můžete nás soudit!!!

Přes přechod Kautokeino jsme projížděli v koloně tří aut a počtu 13 lidí. Jinak celý zájezd byl 24 lidí. Polovina lidí odjela o den dřív a bedny nám nechali. Je jenom přece jednodušší bedny naložit do dodávky, než do půl roku starého Volva.

Čili nám opravdu neseděl počet kg/osob na hranicích. Že vezem ryby dalším lidem, kteří již odjeli celníci neuznali I když sme jim dali telefon na majitele chat, který jim to potvrdil.

Na jejich doporučení jsme vybrali jednoho, který si vše vezme na triko. Zbytku vrátili celkem 195 kg ryb a 10 lidí odjelo k domovu. Nás předali norské policii a ta zahájila trestní stíhání. Po 7 hodinách nás propustili na kauci 60 000 Norů. Na místě jsme složili 45 000 Norů a zbytek nám povolili doplatit z Čech složenkou.

Rozsudek by měl přijít do měsíce. Pokuta bude ve výšši kauce, tedy 60 000 Norů a zákaz na jak dlouho ještě nevíme.

Jinak v bednách nebyli jen filety, ale I celé ryby. Bohužel je neuználi jako trofejní. Bedny vážili celé, neodečítali váhu beden apod.

Že jsme měli víc než je povolený limit nepopírám. Ale po rozpočítání podle skutečného stavu rybářů, kteří se na tomto úlovku podíleli, jsme vezli asi 22 kg na osobu a opakuji nebyly tam jenom filety.

Tak teď víte alespoň ve stručnosti, jak to doopravdy bylo. Teď můžete soudit!!!!!

Jinak rybačka Soroya v Hasviku neskutečná pecka, bylo to nádherný.

Přeji pěkný den Masař Hovado

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(17)
(130)
(22)

Nahrávání ... Nahrávání ...