Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Aktuální informace z Norska 2010 Odpověď na: Aktuální informace z Norska 2010

#10924
Bohuslav Poles
Účastník
(190 odpovědí)

Tentokrát jsme zvolili cestu Rostock – Trelleborg (155,-E – 6 osob + auto do 6m) – Stockholm – Lulea – po E8 nahoru do Fiska a po 93 do Alty. 200 km před Altou nás chytla sněhová bouře, ale po 50-ti km byla zase silnice suchá. Před Altou až do Oksfjordu místy zmrzlá stékající voda na silnici. Celníci nikde nenalezeni a povedlo se nám to ujet do Oksfjordu za 40 hodin.

U Ornulfa se to opravdu trochu změnilo, parkujeme u jeho baráku, na Hasfjord II se nedá zajet. Ve zbořeništi má ustájené koně a cesta od auta je přez koňské výkaly. Na mole je konečně udělané zábradlí okolo filetovacího stolu. Od mola opravdu chodíme po podestě mezi molem a zbořeništěm. kde je beton, ale když beton skončí, tak lezeme po položených dřevěných paletách, což je chvilkama i horor.

🙂 Ráno v pět si šel alkoholem ovlivněný Doki vyzkoušet přívlač, ale moře bylo pokryto souvislou vrstvou ledu, takže pohořel… 🙂 Jinak trochu je tu problém s vodou, večer skoro neteče, trochu zamrzá.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(1)
(0)
(16)
(2)

Nahrávání ... Nahrávání ...