Nápověda Doporučujeme:

Edøya – Smøla

Prodej chaty a pozemku

Nemovitost se nachází na ostrově Edøya, který je spojen mostem s větším ostrovem Smøla, pod který správně spadá a leží přímo na břehu moře v závětrné zátoce. Cca 4 km od chaty je k dispozici přístav, který nabízí pravidelnou trajektovou přepravu a pravidelnou osobní přepravu rychlolodí do Kristiansundu (30 km, 40 minut) a Trondheimu (180 km, 2 hodiny 45 minut). Nejbližší obchod, pošta a čerpací stanice pohonných hmot jsou vzdálené cca 13 km od nemovitosti v městečku Straumen. Do obchodu můžete dojet autem, na kole nebo nejlépe po moři (= nejkratší vzdálenost cca 5 km).

edoya_smola_14 U edoya_smola_7
Chata je ideální pro 2–3 osoby a sestává z chodby, kuchyně, obývacího pokoje, ložnice, šatny a toalety. Kolem chaty se rozprostírá dřevěná vyvýšená venkovní terasa s krytým vstupem do chaty.

edoya_smola_8 edoya_smola_9 edoya_smola_15
Nemovitost bude předána kompletně zařízená a vybavená (lůžkoviny, povlečení, ručníky, utěrky) včetně člunu pro 4 osoby a motoru (+ rybářské sítě, vrše a krabí klece). Kupní cena dále zahrnuje pračku, sprchový kout, bojler, elektrický průtokový ohřívač, 2× ledničku, 2× samostatné velké mrazicí boxy, elektrický sporák s troubou, elektrický zabudovaný dvojvařič, 2× kuchyňskou linku s dřezem, TV+SAT, telefon+fax a nový nábytek. Uvnitř objektu je nová rozvodná skříň s automatickými pojistkami a digitálním elektroměrem.

edoya_smola_16 edoya_smola_17 edoya_smola_18
Chata byla na počátku 90. let rekonstruována. Rekonstrukce zahrnovala lité zdi v základech a ve sklepě, jinak hrázděné zdi ze dřeva. Střecha je pokryta ocelovými pláty, v oknech jsou dvojitá skla. Budova je částečně izolována na zimu. V obývacím pokoji jsou kamna na dříví, v ostatních místnostech je elektrické vytápění (přímotopy).

edoya_smola_5 edoya_smola_6 edoya_smola_10
K chatě náleží velký pozemek o výměře cca 5.000 m2. Na pozemku je zahrada, skalka, trávník a spousta zeleně (modříny, břízy, smrky, borovice, jeřabiny, borůvky, brusinky, (výskyt hřibovitých hub).

edoya_smola_3 edoya_smola_4 edoya_smola_19
Na pozemku najdete také přístřešek pro člun („naust“). Přístřešek má zařízený obývací pokoj s kuchyňským koutem a místem na spaní pro 2–3 osoby, oddělené bio WC, krytý vstup/veranda, půdní prostor, prostor pro čištění ryb a dílnu; ostatní plocha slouží pro uskladnění lodi (přímo z moře). Dále se na pozemku nachází malý zahradní domek pro uskladnění nářadí a molo pro kotvení dvou lodí.

U edoya_smola_13 edoya_smola_11
Od mola až k naustu se táhne vyvýšená rovina, kde se dá postavit další objekt nebo několik menších objektů – chatek – pouze na ohlášení. Možnost přístavby a nadstavby chaty (také pouze na ohlášení). Nemovitost je využitelná celoročně – průměrná teplota přes zimní období je plusová; mínusové teploty zde dosahují max. 2–3°C; moře nezamrzá. Oblast je vhodná zejména pro milovníky rybolovu. Moře je zde ještě pořád bohaté na různé druhy ryb. Během léta je zde také bohatá nabídka kulturních aktivit. Vzhledem k větrům vanoucím převážně od moře, má zdejší pobyt prokazatelně ozdravné účinky pro astmatiky a alergiky! Parkování je k dispozici za hranicí pozemku (cca 10 m).

 

Cena 4.200.000Kč

Pro více informací pište na michal@rybolovnorsko.cz nebo volejte na +420 776 845 524.

 

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(3)
(0)
(50)
(7)

Nahrávání ... Nahrávání ...