Nápověda Doporučujeme:

Video: Podzimní halibuti na Soroya

Lov halibutů je rok od roku populárnější. Přispívá k tomu rozšíření kvalitních nástrah, na které halibuti opravdu berou. Jedná se o systém na kelera, který je na speciálním návazci umožňující volný pohyb ve vodě. Při rybolovu buďte trpělivý a vyčkejte až ryba nástrahu sežere. Rozhodně se nevyplatí zasekávat nějaké drobné ťukání, to si to teprve dravec rovná v tlamě a chystá se to polknout. Halibut bere rybu na dvakrát. Nejprve chytí kelera někde v ocasní části a potom ho nasaje do tlamy. Pokud se Vám stane, že i tak nezaseknete rybu, pusťte nástrahu zpět ke dnu, protože dravec se pro ni zase vrátí. Já doporučuji zasekávat až to ryba tzv. sbalí a jede, to se projeví trvale ohnutou špicí a snahou roztočit brzdu navijáku.

 

Autor: Sim

Video: GraFilms

Hudba: HEKTOR Project

3 komentářů

  1. Jako reklama, což tak asi bylo míněno, ano. Jinak nic neříkající tématu ” Podzimní halibuti na Soroya”. To samé bych mohl nazvat “Letní ….. Podle mně pouze reklama, i ta ale v současném byznysu musí být. Poučení – 0.

    1. Také si myslím, že je to velká slabota oproti zdejšímu standardu, ale reklama je reklama…

    2. Ano, tak je to myšleno a za tímto cílem vyrobeno. Je to prezentace k novému zázemí na Soroya. Představení nových lodí a nového ubytování. O tom, jak se na severu loví halibuti bylo vyrobeno už několik filmů, kde je vše popsáno, tady by jsme se jenom opakovali, to určitě nebylo cílem akce!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(3)
(0)
(48)
(7)

Nahrávání ... Nahrávání ...