Nápověda Doporučujeme:

Video: Podzimní halibuti na Soroya

Lov halibutů je rok od roku populárnější. Přispívá k tomu rozšíření kvalitních nástrah, na které halibuti opravdu berou. Jedná se o systém na kelera, který je na speciálním návazci umožňující volný pohyb ve vodě. Při rybolovu buďte trpělivý a vyčkejte až ryba nástrahu sežere. Rozhodně se nevyplatí zasekávat nějaké drobné ťukání, to si to teprve dravec rovná v tlamě a chystá se to polknout. Halibut bere rybu na dvakrát. Nejprve chytí kelera někde v ocasní části a potom ho nasaje do tlamy. Pokud se Vám stane, že i tak nezaseknete rybu, pusťte nástrahu zpět ke dnu, protože dravec se pro ni zase vrátí. Já doporučuji zasekávat až to ryba tzv. sbalí a jede, to se projeví trvale ohnutou špicí a snahou roztočit brzdu navijáku.

 

Autor: Sim

Video: GraFilms

Hudba: HEKTOR Project

3 komentářů

  1. Jako reklama, což tak asi bylo míněno, ano. Jinak nic neříkající tématu ” Podzimní halibuti na Soroya”. To samé bych mohl nazvat “Letní ….. Podle mně pouze reklama, i ta ale v současném byznysu musí být. Poučení – 0.

    1. Ano, tak je to myšleno a za tímto cílem vyrobeno. Je to prezentace k novému zázemí na Soroya. Představení nových lodí a nového ubytování. O tom, jak se na severu loví halibuti bylo vyrobeno už několik filmů, kde je vše popsáno, tady by jsme se jenom opakovali, to určitě nebylo cílem akce!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Soroya » Březen 2019

Maledivy » Únor 2019

Madagaskar » Listopad 2018

Anketa

Jaký bude mořský rybolov v 2021?

(62)
(58)
(25)
(25)

Nahrávání ... Nahrávání ...