Nápověda Doporučujeme:

Video: Pstruhový survival 2/2

Až tady jsem poznal, co to je, lovit ryby z hladu. Potřebovali jsme nachytat ryby, abychom zvládli tu šílenou cestu zpět. Při návratu se změnilo počasí a dva dny vytrvale pršelo. I když jsme měli nepromokavé spací pytle a outdoorové oblečení, buďte si jisti, že jsme se vrátili totálně vysílení, provlhlí na kost a pořádně nachlazení. Pojďte se s námi podívat do drsné přírody ostrova Soroya. Divokost a nezkrotnost místní přírody Vás určitě nadchne!

 

5 komentářů

  1. Díky, jasně, že jsou! Hned nad chatou máš jedno jezero s potočáky a v ústí Hasfjordu teče krásná řeka, která se tam vlévá do moře. Na jejím soutoku jsou nádherní mořští pstruzi.

  2. Málo se tady chválí. Já to hned napravím. Krásný inspirativní video, pro ty, kteří si chtějí zkusit něco úplně jiného. Michale, pokračuj ve skvělé práci. Teď v zimě se na to nádherně kouká. Určitě nebudu sám, kdo by si něco podobného chtěl vyzkoušet. Jen ta odvaha mě nějak chybí 🙂 Vždy si říkám, že musím tady udělat nějaký video, dyť na tom nic není, ale dostat se na tvoji úroveň se mě asi do konce života nepovede. Kdy bude další video?

  3. Tvl já myslel, že lepší video než pstruzi už nebude, ale toto je super. To vaření, že ho tam prostě sežerete. Žádný chyť a pusť, prostě lov, máme hlad. To se mě moc líbí!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(3)
(0)
(47)
(6)

Nahrávání ... Nahrávání ...