Nápověda Doporučujeme:

Top 5 – Srpen 2016

V měsíci srpnu byl největší zájem o tyto druhy nástrah a vybavení. Nechte se inspirovat tím, co si pro úspěšný rybolov Norsku pořizují ostatní rybáři se stejnou slabostí pro mořský rybolov jakou máte Vy. Nejdříve si představíme pět nejprodávanějších nástrah a pak pět kousků nejžádanějšího vybavení.

Nástrahy

1. Ryba Monster 2ks/20cm Makrela – Velký riper pro použití s mag. koulí nebo velkou jigovou hlavou.

2. Trubičky A 5/0 návazec červená – Ideální na treskovité ryby a makrely (průměr monofilu 0,80mm, délka 160cm).

3. ZOOM Ol´ Monster Okeechobee Craw – Vynikající nástraha na treskovité ryby, velmi oblíbená zejména treskou polak a treskou obecnou. S těmito nástrahami bylo dosaženo skvělých výsledků při lovu ryb v oblasti jižního a středního Norska (délka 26cm, 9ks balení).

4. Jig Torpedo 4/0 22g – Jigová hlavička osazena kvalitním háčkem VMC s úpravou na moře. Ideální pro lov v hloubkách 5 – 20m.

5. Twister Daiwa Grubin Shad 20cm – Twister z měkké gumy s kulatým ocáskem náleží do kategorie nejpřitažlivějších nástach na Halibuty a velké Tresky – kladivo na halibuty a velké tresky!


 

Vybavení

1. Kleště pro výměnu kroužků a trojháčků – Jedinečný pomocník pro výměnu poškozených kroužků a háčků.

 

2. SET – Oblečení na moře – – Dvoudílný plovoucí, zateplený oblek s membránou Sundridge Crossflow Extreme (velikost M, L, XL, XXL nebo G). Kšiltovka ICE Fish (univerzální velikost). Čepice ICE fish zimní. Neoprenové ICE fish rukavice EX.  DÁREK nůž MORAKNIV PRO S. SLEVA 20%.

 

 

3. Roybait JIg XXL 32cm 600g makrela magnet – Jedná se o revoluční novinku pro lov velkých exeplářů halibuta a tresky obecné. Jig je vybaven jedním kvalitním trojháčkem. Po záběru se zadní trojhák vytrhne z magnetu a při zdolávání již nedojde k poškození ryperu od zubů zdolávané ryby.

 

 

4. SET – Přívlač – ICE fish Charon 2,4m 50-190g (+ pevný transportní tubus). Naviják PENN Slammer 360. DÁREK nůž MORAKNIV PRO S. SLEVA 20%.

 

5. SPRO ZALTARC 750 – Špičkový naviják s přední brzdou a náhradní cívkou. Odolný proti mořské vodě.

 

Tento článek zatím nikdo nekomentoval, buďte první!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(3)
(0)
(49)
(7)

Nahrávání ... Nahrávání ...