Nápověda Doporučujeme:

Video: Bakkan Wahl očima drona

V srpnu 2015 jsme během pobytu natočili tuto lokalitu za pomoci drona. Myslíme si, že by se video mohlo líbit. Ti, co to na Bakkanu znají jak své boty, tak se na známá místa můžou podívat z ptačí perspektivy a ti, co na Bakkanu ještě nebyli, získají jasný přehled jak to na této oblíbené lokalitě vypadá. Přejeme příjmně strávené čtyři minuty sledováním videa.

Hudba: Bakkan Wahl – Hektor

4 komentářů

  1. Video se mě líbí, akorát vůbec nevím jak dron funguje, to se mu jako nastaví dráha a on to natočí, nebo to ovládá člověk? Při těch posledních záběrech je to výška jako prase, pochybuju, že to měl ještě někdo pod kontrolou, to je snad natočený z meteo balónu. Budu rád, když mě někdo poučí.

  2. Toto video je skvělé,parádní záběry.Dron ovládá člověk přes tablet nebo jiné zařízení.Na dronu je kamera a displeji vlastně vidíš to co na videu a zároveň se to nahrává,když chceš.Dosah spojení s dronem se může lišit od typu drona,takže přesně nemůžu říci jaká vzdálenost to může být.Samozřejmě,že by si měl mít vizuální dohled,což může být dost těžké.

    1. Podle mě tohoto typu už má svůj dedikovanej kontroler, přes mobil a tablet se ovládají hračky do deseti tisíc. Video podle mě účel představení Bakkanu splňuje na 100%.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(3)
(0)
(49)
(7)

Nahrávání ... Nahrávání ...